سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

تاریخ پخش سریال جنایی آلمانی جدید Netflix به نام Dogs of Berlin

Netflix به گسترش محتوای بین المللی خود ادامه می دهد، این بار با سریال جنایی آلمانی جدید Dogs of Berlin. این سریال درام جنایی آلمانی زبان، دومین سریال آلمانی اریجینال Netflix است. اولین سریال آلمانی زبان این شبکه، سریال عالی علمی تخیلی هیجانی Dark بود که سال گذشته پخش شد.

پس از مرگ یک فوتبالیست آلمانی ترک تبار، دو پلیس متفاوت از نظر اخلاق و رفتار، باید با دنیای خلافکاری آلمان روبرو شوند، و هر کدام باید خودشان نیز دست به کارهای خلافی بزنند. Fahri Yardim نقش Erol Birkan یکی از این پلیس ها و Felix Kramer (بازیگر سریال Dark) نقش Kurt Grimmer پلیس رقیب را بازی می کند.

سریال Dogs of Berlin در تاریخ ۷ سپتامبر به صورت کامل از Netflix پخش می شود و خود شبکه آن را سریالی «خشن» توصیف کرده است.

فیلمبرداری سریال Dogs of Berlin از مارچ ۲۰۱۷ آغاز شده و داستان نئونازی ها، فوتبالیست ها و پلیس هایی را روایت می کند که در پایتخت آلمان آشوب و صلح به وجود می آورند. تاکنون اطلاعات زیادی از این سریال منتشر نشده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا