سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
سینما و تلویزیونمجله سینمایی

ماموریت غیرممکن 7 و تاپ گان 2، با تاخیر منتشر خواهند شد

[ad_1]

مجددا خبر خوبی برای هواداران تام کروز نداریم. دو فیلم مورد انتظار ماموریت غیرممکن 7 و تاپ گان 2، با چند ماه تاخیر منتشر خواهند شد.

خبر تاخیر خوردن انتشار فیلم‌های جدید هرچند در دوران کرونا شدیدا تکراری شده است اما بازهم خبر خوبی نیست و باعث ناراحتی علاقه‌مندان به سینما می‌شود. امروز نیز کمپانی پارامونت اعلام کرد که دو فیلم مورد انتظار خود را با تاخیر چند ماهه اکران خواهد کرد.

این کمپانی دقایقی قبل اعلام کرد که فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) که پیش از این قرار بود در تاریخ 19 نوامبر سال کنونی میلادی (28 آبان) منتشر شود، با تاخیری چند ماهه، در اواسط سال 2022 منتشر خواهد شد!

بنابر گفته این کمپانی، قسمت دوم فیلم تاپ گان که قبل از انتشار ویروس کرونا قرار بود در سال 2019 منتشر شود، در تاریخ 27 مه 2022 (6 خرداد 1401) اکران خواهد شد. اما این تاریخ، پیش از این در اختیار یک دیگر از محصولات مهم این کمپانی بود.

پیش از این اعلام شده بود که قسمت هفتم از مجموعه محبوب و موفق مأموریت: غیرممکن (Mission: Impossible 7) در این تاریخ اکران خواهد شد و اکنون و با انتقال زمان انتشار تاپ گان 2 به این تاریخ، زمان اکران ماموریت غیرممکن نیز با تاخیر چند ماهه مواجه شده است.

طبق گفته پارامونت، ماموریت غیرممکن 7 از این پس اکران جهانی خود را از تاریخ 30 سپتامبر (8 مهر 1401) آغاز خواهد کرد. این فیلم در ابتدا و قبل از دوران کرونا، قرار بود از تاریخ 23 ژوئیه سال 2021 (1 مرداد 1400) اکران خود را آغاز کند.

همچنین این کمپانی اعلام کرد که قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های کله‌خر (Jackass Forever) نیز که قرار بود در تاریخ 22 اکتبر سال جاری میلادی منتشر شود، با تاخیر مواجه شده و در تاریخ 4 فوریه 2022 (15 بهمن) منتشر خواهد شد.

این اخبار بدین معنی است که کمپانی پارامونت در ادامه سال جاری میلادی که از آن 4 ماه باقی مانده است، هیچ فیلمی برای نمایش در سینماها نخواهد داشت. این کمپانی با توجه به وضعیت فعلی دنیا و ویروس کرونا، ترجیح داده تا فیلم‌های مهم خود را در سال آینده میلادی منتشر کند.

علاقه‌مندان به تام کروز (Tom Cruise)؛ ستاره محبوب سینما نیز پس از شنیدن خبر تاخیر مجدد دو فیلم وی، با انتشار تصویر زیر از وی در فیلم تاپ گان 2، به آن واکنش نشان دادند:

انتشار ماموریت غیرممکن 7 و تاپ گان 2، مجددا به تعویق افتاد

منبع: کمپانی پارامونت

.
نقل از سینما-فارس

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا