سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیون

پایان احتمالی سریال «آناتومی گری» با فصل شانزدهم

آیا فصل شانزدهم «آناتومی گری» آخرین فصل این سریال پرطرفدار و طولانی خواهد بود؟ الن پمپئو ستاره اصلی این مجموعه تلویزیونی که نقش مردیت گری را بازی می‌کند، در جدیدترین مصاحبه‌اش حرف‌هایی زده که نشانه پایان یافتن احتمالی آن است.

66545633

این بازیگر در گفت‌وگو با نشریه اینترتینمنت ویکلی در پاسخ به این سوال که آیا در خود می‌بیند بازی در «آناتومی گری» را بعد از فصل شانزدهم ادامه دهد، گفته است: «مشخصا الان آماده نیستم درباره آینده خودم در این سریال اعلام موضع رسمی کنم. اما حس می‌کنم بیشتر قصه‌هایی را که می‌توانستیم، تعریف کرده‌ایم.»

او در ادامه تاکید کرده که به معنای واقعی دنبال تغییر است. اگر این بازیگر نخواهد بازی در «آناتومی گری» را ادامه دهد، بعید است امکان ادامه ساخت و پخش آن فراهم باشد.

قرارداد فعلی الن پمپئو تا پایان فصل شانزدهم است که در سال ۲۰۲۰ تمام می‌شود. در ژانویه گذشته که او دو سال قراردادش را تمدید کرد، گفت که تمایل دارد بعد از این سریال سراغ تهیه و کارگردانی فیلم و سریال برود.

پخش فصل پانزدهم «آناتومی گری» این هفته از ۲۷ سپتامبر آغاز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا