سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

گروه کانادا به سانی لئون هشدار میدهد، تا در فیلم وییرامادِوی ایفای نقش نکند!

راشانا ودیکا یوا سانه بعنوان نماینده ی کانادا، در روز یکشنبه برعلیه فیلم به غایت غیرقانونیِ وییرامادِوی اعتراض کرد و اذعان داشت که این فیلم یک توهین به تاریخ غنی این کشور است و لئون سانی باید با بازیگر دیگری جایگزین شود…

دو جوان در راستای اثبات جدیت حرفشان، دست های خودشان را با تیغ بریدند. رئیس این گروه گقته که سانی لئون حق بازی در این نقش تاریخی را که حامی هندوهای اصیل بوده، ندارد.

BBOIVNn

او در ادامه گفت:( لئون یک بازیگر پورن است و همچین شخصی که لیاقت بازی یک شخصیت تاریخی را ندارد، آن هم کسی که نماد کانادا را بوجود آورد و معابد زیادی ساخت). طبق فعالیت های وییرامادِوی که معابد زیادی از جمله کارناتاکا را ساخت، ایفای این نقش توسط سانی لئون احساسات دینی این دسته از افراد را جریحه دار میکند.

معترضین همچنین برای مطالبه ی تثبیت خواسته شان، تهدید به ایجاد وقفه در تئاتر سانی، روز 3 نوامبر در بنگیولار کردند. هریش در این باره گفت: ( ما حداقل230 عدد از بلیط هارا خریداری کرده، و در صورت دور نماندنِ این شخص از فیلم، نمایش اورا متوقف میکنیم).

معترضین اظهار کردند که این شخص آزاد است تا در هر فیلم یا برنامه ای ایفای نقش کند، اما از مسائل تاریخی فاصله بگیرد. (ما بر علیه هیچ چیز دیگری نیستیم، اما او باید از این نقش استعفا دهد. وگرنه همان کاری را میکنیم که معترضین در راجاشتان در برابر فیلم پادماوات کردند.

هریش ام، کوسس و کارگردان (خالقان زمان)، که همچنین برنامه ی روز 3 نوامبر را مدیریت میکند، گفت که حالا تضمین امنیت این نمایش بر عهده ی پلیس است. (ما تمام درخواست ها و اجازه ها را بررسی و رد و بدل کردیم و حالا همه چیز بر عهده ی نیروی پلیس است تا مطمئن شود که قانون به طرز صحیح اجرا میشود و به همین منوال باقی میماند).

اعتراضات مشابهی در ماه دسامبر صورت گرفت _ یعنی وقتی که سانی در برنامه ی عید سال نو حضور داشت. این برنامه بعد از تکذیب تضمین نامه ی امنیت اشخاص توسط دولت، لغو شد.

هریش ام در ادامه ی صحبت هایش راجب نمایش روز 3 نوامبر گفت: (این یک برنامه ی کانادایی است که ما راگو دیکسیت را نیز در آن شرکت داده ایم. با وجود اینکه انجام و اجرای این نمایش بر عهده ی من است، اما در رابطه با هجوم یک سری اشخاص که هیچ ربطی به من ندارد، کاری نمیتوانم بکنم).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا