سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه ایرانیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیراخبار مشاهیر ایرانی

سیامک انصاری باز هم انصراف داد

image_13951013110_108133

اوایل این هفته، روابط عمومی سریال «خانه ما» سامان مقدم از حضور سیامک انصاری به عنوان بازیگر این مجموعه تلویزیونی خبر داد. اما انصاری امروز اعلام کرد که فعلا فقط در فیلم «ساعت 5 عصر» مهران مدیری به ایفای نقش خواهد پرداخت و به همین دلیل از بازی در سریال «خانه ما» انصراف داد. روابط عمومی سریال «خانه ما» به آی سینما می‌گوید که این بازیگر با عوامل «خانه ما» تنها به توافق اولیه رسید و هنوز قراردادی برای بازی در این سریال امضا نکرده بود.

سامان مقدم که بعد از اتمام فیلمبرداری «نهنگ عنبر، سلکشن رویا»، ساخت یک مجموعه نوروزی با نام «خانه ما» را آغاز کرده است، برای سریال از بازیگران شناخته بسیاری بهره برده است. در روزهای گذشته روابط عمومی این مجموعه اعلام کرد که سیامک انصاری و رضا ناجی به تازگی به سریال سامان مقدم پیوسته‌اند.

اما بعد از گذشت چند روز از انتشار این خبر، سیامک انصاری که این روزها نقش اصلی فیلم «ساعت 5 عصر» مدیری را ایفا می‌کند، از حضور در سریال «خانه ما» سامان مقدم انصراف داد. در متن انصراف سیامک انصاری آمده است: «طى چند روز گذشته درخبرها اعلام شده بود ، اینجانب به پروژه سریال «خانه ما» پیوسته‌ام. ضمن احترام به دوست عزیزم آقای مقدم ، باید بگویم من فعلا فقط در فیلم سینمایی ساعت پنج عصر به کارگردانی مهران مدیری حضور دارم و بنا نیست در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کنم.»

مسئول روابط عمومی «خانه ما» درباره انصراف انصاری از بازی در این سریال به آی سینما می‌گوید: «سیامک انصاری برای بازی در سریال «خانه ما» به توافق اولیه رسیده بود، اما ایشان هنوز قراردادی برای بازی در این سریال امضا نکرده بود. آقای انصاری با توجه به حضورش در فیلم «ساعت 5 عصر» از حضور در سریال «خانه ما» انصراف داد.»

در یک سال گذشته این دومین بار است که سیامک انصاری از حضور در مجموعه‌های تلویزیونی انصراف می‌دهد. سال گذشته سیامک انصاری به گفته مهران مهام تهیه کننده سریال «ویلا» با وجود این‌که برای بازی در این مجموعه قرارداد امضا کرده بود، از بازی در این مجموعه انصراف داد که این موضوع منجر به ایجاد برخی حواشی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا