سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجی

پخش یک مستند درباره اتهام آزار جنسی علیه مایکل جکسون

یکی از اعضای خانواده مایکل جکسون می گوید می دانسته است که روزی اتهام آزار جنسی که علیه این خواننده اسطوره ای در زمان حیاتش عنوان شد دوباره از سوی برخی مطرح می شود.

جکی جکسون، بزرگترین برادر مایکل، این سخنان را به آسوشیتدپرس در واکنش به اتهامات دو مردی که در یک مستند ادعا می کنند از سوی مایکل جکسون مورد آزار جنسی قرارگرفته اند، بیان کرد.

مستندی که در آن اتهامات علیه مایکل جکسون مطرح می شود را کمپانی «اچ بی او» تهیه کرده است. این مستند در جشنواره فیلم ساندنس با استقبال فوق العاده ای مواجه شد. این دو نفر پیش تر اتهامات علیه مایکل جکسون را انکار کرده بودند.

این در حالی است که تابستان سال جاری میلادی دهمین سال مرگ اسطوره موسیقی و رقص آمریکا و جهان است. تاج جکسون، برادرزاده مایکل جکسون هم می گوید اطمینان داشته که رسانه ها بزودی از ادعاهای این دو نفر مستند تهیه می کنند. خانواده جکسون بارها سعی کردند مانع از انتشار و تهیه این مستند شوند اما هیچ گاه موفق نشدند.

کمپانی «اچ بی او» خبر داده است که این مستند دوشنبه به روی آنتن می رود و اپرا وینفری، مجری مشهور تلویزیون با دو نفری که ادعای آزار جنسی را مطرح کرده اند، گفتگو خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا