سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماسینمای جهان

چرا کاترین لانگفورد (Katherine Langford) در فیلم Avengers: Endgame حضور نداشت؟

[ad_1]

 

اکتبر ۲۰۱۸ کمپانی Disney (دیزنی) و استودیو Marvel (مارول) اعلام کردند که کاترین لانگفورد (Katherine Langford) ستاره‌ی سریال ۱۳ Reasons Why (سیزده دلیل برا اینکه) قرار است در فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) نقشی برعهده بگیرد. این پروژه مهمترین فیلم این بازیگر نوظهور بود که با سریال پربیننده‌ی Netflix (نتفلیکس) نامزدی گلدن گلوب را دریافت کرد. با این حال، هر کسی که Avengers: Endgame را دیده باشد متوجه غیبت لنگفورد در این فیلم سه ساعته می‌شود. حذف شدن نقش این بازیگر توسط Russo Brothers (برادران روسو) کارگردان Endgame صورت گرفته است.

برادران روسو در مصاحبه ای فاش کرده‌اند که لانگفورد صحنه‌ی کوتاهی در نقش نسخه‌ی بزرگسال «مورگان» فرزند «تونی استارک» و «پپر پاتس» برای Endgame فیلمبرداری کرده بود. لانگفورد قرار بود وقتی که «مرد آهنی» یا تونی با دستکش سنگ‌های بی‌نهایت بشکن می‌زند، در یک سکانس رؤیا ظاهر شود. «جو روسو» می‌گوید:

«ایده‌ی ما این بود که تونی [استارک] باید به همان مکان متافیزیکالی برود که «تانوس» [در پایان «جنگ بی‌نهایت»] می‌رود وقتی که بشکن می‌زند. قرار بود نسخه‌ای بزرگسال از دختر تونی را در فیلم ببینیم. این صحنه را در اکران‌های آزمایشی گنجاندیم اما برای آن‌ها بسیار گیج‌کننده بود.»

«آنتونی روسو» اضافه می‌کند:

«ما متوجه شدیم که ارتباطی عاطفی با نسخه‌ی بزرگسال دختر تونی برقرار نمی‌شود. […] به همین دلیل ما این صحنه را حذف کردیم. هدفمان این بود که دخترش در آینده به او را ببخشد و آرامش خاطرش دهد.»

وقتی «تانوس» در «جنگ بی‌نهایت» با دستکش بشکن می‌زند، به دنیایی ماورائی می‌رود و با دخترش «گامورا» در سنین کودکی گفتگو می‌کند. برادران روسو قصد داشتند صحنه‌ای مشابه برای «تونی استارک» و «مورگان» در فیلم باشد اما این بخش از نسخه‌ی نهایی حذف شد. در Endgame پس از بشکن تونی، صحنه به جای ورود به دنیای ماورائی بلافاصله به ناپدید شدن ارتش تانوس منتقل می‌شود. Avengers: Endgame در حال حاضر در سراسر دنیا به نمایش درآمده و در همین زمان کوتاه بیش از ۲.۲۰۰ میلیارد دلار دومین فیلم پرفروش تاریخ شده است.(۳۰nama)

 

[ad_2]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا