سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کولتن آندروود بعد از تغییر گرایشش از کسی راندولف عذرخواهی می کند.

کولتن آندروود بعد از حضور در “صبح بخیر آمریکا” به عنوان همجنسگرا از شریک سابقش کسی راندولف عذرخواهی کرد.

ستاره سابق “Bachelor” در مصاحبه ای که صبح چهارشنبه پخش شد ، به رابین رابرتز گفت که آرزو می کند کاش کارهایش را به روش دیگری انجام می داد.

آندروود گفت: “من می خواهم بگویم که برای این پایان کار متاسفم.” “خراب کاری کردم. من خیلی از گزینه های بد را انتخاب کردم. “

کولتن بازیکن سابق NFL علی رغم همجنسگرا بودن ، اعتراف کرد که واقعاً عاشق راندولف است.

“این موضوع برای من گیج کننده بود. من همه چیز را در رابطه با او دوست داشتم ، “او گفت: “… کاش آنقدر شجاع بودم که قبل از شکستن قلب شخص دیگری ، خودم را درست میکردم.”

آندروود 29 ساله و راندولف 25 ساله در فصل 23 برنامه دوست یابی ABC که در ژانویه 2019 پخش شد ، آشنا شدند اما رابطه شان دوام زیادی نداشت.

این زوج برای اولین بار در آگوست 2019 وقتی فهمیدند “با هم ارتباط ندارند” از هم جدا شدند اما بعد از حل مشکلاتشان دوباره به هم پیوستند.

آنها در سال 2020 یک بار دیگر جدا شدند. راندولف با صدور قرار منع تعقیب علیه آندروود ، ادعا کرد که کولتن او را تعقیب می کند.

راندولف ادعا کرد که آندروود دستگاه ردیابی را بر روی ماشین او قرار داده و پیام های متنی “ناراحت کننده” برای او ارسال کرده است. او در آخر در مورد ردیابی گزارشی به پلیس ارائه داد.

او سرانجام در نوامبر بعد از توافق با کولتن دستور منع تعقیب را لغو کرد.

کولتن در آن زمان به TMZ گفت: “من اعتقاد ندارم که راندولف در ثبت درخواست های منع تعقیب مرتکب اشتباه شده است و همچنین معتقدم که او با حسن نیت عمل کرده است.” “من از احترام همه به حریم خصوصی در این مورد قدردانی می کنم.”

آندروود برای اولین بار در فصل “The Bachelorette” در سال 2018 توسط Becca Kufrin به  Bachelor پیوست. در طول سریال ، مشخص شد که او قبل از حضور در این سریال با تیا بوث ، رقیب سابقش پیام می داد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا