سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکی

آلینا تیلکی Aleyna Tilki به شایعات اخراج او از مدرسه جواب داد

به گزارش نسیم ورد؛

خواننده 16 ساله ترکیه ای آلینا تیلکی Aleyna Tilki که در ماههای اخیر همیشه در تیررس رسانه ها بوده است، درمورد شایعات اخراج او از مدرسه برای اولین بار صحبت کرد.

16_d

آلینا تیلکی Aleyna Tilki به شایعات اخراج از مدرسه به دلیل جدلی که با خواننده معروف ترکیه دمت آکالین Demet Akalın داشته، جواب داده و در این مورد با روزنامه صبح اوروپا مصاحبه کرد.

17_d

آلینا تیلکی Aleyna Tilki که دانش آموز دبیرستانی است و با آهنگ ‘Cevapsız Çınlama’ معروف شد، درمورد آهنگ جدیدش که در ماه آینده آماده فروش در بازار می شود، صحبت کرد.

9_d

آلینا تیلکی Aleyna Tilki که در روزهای اخیر به علت اشتراک گذاشتن ورقه امتحانی فیزیک در اینستاگرام که نمره اش خوب بود، مسولان مدرسه او را توبیخ کرده و او را مجبور به امتحان دوباره کردند.

 

14_d

در  هفته گذشته نیز به علت اینکه در امتحان دوم نمره خوبی نگرفته و با معلمش درگیر شده و این مسئله باعث بوجود آمدن شایعات اخراج او از مدرسه شده بود.

 

20_d

آلینا تیلکی Aleyna Tilki در مورد شایعات اینگونه صحبت کرد:

«بدلیل اشتراک گذاشتن ورقه امتحانی توبیخ شدم و دوبره امتحان دادم و به اندازه قبولی در امتحان نوشتم و همه این شایعات درمورد اخراج شدن از مدرسه واقعیت ندارد ولی تصمیم دارم مدرسه ام را عوض کنم. »

7_d

آلینا تیلکی Aleyna Tilki که با آمار تماشای کلیپ آهنگ ‘Cevapsız Çınlama’ بالغ بر 200 میلیون درمورد آهنگ جدیدش سرنخ جدیدی داد.

21_d

آهنگی که قرار بود در ماه ژانویه آماده شود کمی به تاخیر افتاده و به زودی آماده پخش در بازار موسیقی ترکیه و جهان می شود.

نسیم ورد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا