سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار اجتماعیاخبار استانها

آمادگی 100 درصدی شهرستان تهران برای پذیرایی از مسافران نوروز 96

1458626944009_kholoosi-13-th3

معاون عمرانی فرمانداری تهران از تمهیدات لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی در شهرستان تهران خبر داد و افزود: تمامی دستگاه‌های ذیربط در ستاد خدمات نوروز 96 در آمادگی کامل برای ارائه خدمات به شهروندان هستند.

 غلامحسین آرام در حاشیه برگزاری ستاد خدمات نوروز 96 شهرستان تهران در تشریح اقدامات انجام شده گفت: تمامی تمهیدات لازم برای مسافرین نوروزی شهرستان تهران توسط دستگاه‌های ذیربط مهیا شده است و همه دستگاه‌ها از جمله شهرداری تهران، هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس، سازمان آتش نشانی و … در یک هماهنگی کامل جهت ارائه خدمات تمهیدات لازم را اندیشیده‌اند.

وی افزود: همانند سال‌های گذشته کمپ‌های اسکان مسافرین نوروزی در مناطق مختلف تهران برپا شده است و هتل‌های شهر تهران نیز تخفیفاتی از 30 تا 50 درصد به مسافرین نوروزی ارائه می‌کند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش شهرستان تهران نیز حدود 1600 کلاس درس را برای اسکان مسافرین مجهز کرده است. در کمپ‌های شهرداری نیز خدمات مناسبی به صورت رایگان به مسافران در ایام نوروز 96 ارائه می‌شود.

معاون عمرانی فرماندار تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به آمادگی هلال احمر برای ارائه خدمات در حوادث جاده‌ای گفت: هلال احمر نیز ایستگاه‌هایی را در نقاط مختلف شهر تهران به ویژه مبادی ورودی و خروجی شهر مستقر کرده و در کنار ایستگاه‌های اورژانس تهران قطعا برای امداد رسانی در سوانح احتمالی آمادگی کامل را دارا می‌باشند.

وی افزود: مراکز درمانی شهرستان تهران نیز در تمام ایام نوروز فعال هستند و خدمات را به طور کامل به شهروندان ارائه می‌کند.

آرام در تشریح اقدامات نیروی انتظامی در ایام نوروز گفت: نیروی انتظامی در دو بخش تامین امنیت و روان سازی ترافیک در سطح شهرستان تهران در ایام نوروز اقدامات موثری را پیش بینی کرده است. همچنین برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه آخر سال نیز برای روان سازی ترافیک در سطح شهر تهران تمهیدات ویژه در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص نظارت و سلامت و قیمت‌ها در این ایام نیز گفت: کمیته تنظیم بازار به همراه اداره سلامت شهرستان نظارت‌های ویژه‌ای را در این ایام اعمال خواهند کرد و با تمام توان خود با تخلفات مقابله خواهند کرد.

معاون عمرانی فرمانداری تهران در خصوص فعالیت فرمانداری در ایام نوروز نیز برای برگزاری انتخابات و به ویژه ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران که از 30 اسفند آغاز می‌شود گفت: بیش از دو ماه است که ستاد انتخابات شهرستان تهران تشکیل شده است و فرمانداری با آمادگی کامل در این ایام و بدون تعطیلی فعالیت خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا