سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Dianna Agron و Winston Marshall احتمالا مخفیانه از هم جدا شدند.

 

دایانا آگرون از همسرش وینستون مارشال بعد از سه سال از هم جدا شده اند.به گفته Us Weekly ، منابع متعددی این خبر در مورد جدایی بین این بازیگر و همسرش(گیتاریست Mumford & Sons )را تأیید کرده اند. این زوج تقریباً یک سال است که جدا از هم زندگی می کنند.

آگرون و وینستون مارشال در اکتبر 2016 در مراکش ازدواج کردند. این زن و شوهر جزئیات مراسمشان را به صورت خصوصی حفظ کردند و تنها چیزی که در مورد عروسی آنها فاش شد. 

در حالیکه هنوز آگرون و مارشال جداییشان را تأیید نکرده اند ، گفته می شود که آنها همچنان اینستاگرامشان را دنبال می کنند. وینستون مارشال 32 ساله عضو گروه راک و بهترین دوست پسر دایانا بود و مثل شاهزاده ها با او رفتار میکرد و به خانوادش خیلی اهمیت میداد و به فکرشان بود.او دوست داشت هر جا که میرود آنها نیز همراهش باشند و همینطور با دوستان دایانا هم رابطه خوبی داشت.

آگرون و مارشال چند ماه قبل بی سر و صدا در سال 2015 با هم نامزد کردند. آنها برای اولین بار در ژوئیه 2015 مورد توجه قرار گرفتند ، اما هنوز 2016 نگذشته بود که آگرون نامزدیشان را اعلام کرد. او در فوریه سال 2016 در هفته مد لندن با یک انگشتر الماس در انگشتش مشاهده شد.

مارشال بخاطر سهم داشتن در جایزه گرمی در گروه راک Mumford & Sons شناخته شده است. او یکی از اعضای مؤسس است و بانجو ، گیتار را نواخته ، و همچنین آوازخوانی هم میکند. آگرون نیز به خاطر بازی در  قیلم “گلی” شناخته شده است و  در فیلمهایی از جمله “The Hunters,” “I Am Number Four,” “The Family,” “Zipper,” “Bare,”،”Novitiate حضور داشته است.در همین حال ، در خبری دیگر جرارد باتلر ، بازیگر هالیوود و دوست دخترش مورگان براون نیز از هم جدا شده اند. آنها شش سال و نیم با هم بودند و از سال 2016 مدام با همدیگر دیدار داشتند و برای اولین بار در سال 2014 مورد توجه قرار گرفتند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا