سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

همسر لوری لافلین، موسیمو جیانولی از زندان آزاد می شود

 

همسر لوری لافلین بازیگر سابق فولر هوس ، موسیمو جیانولی و پدر دخترانشان اولیویا جید و خواهرش ایزابلا رز از  زندان زندان فدرال در نزدیکی سانتا باربارا ، کالیفرنیا آزاد شده  ، جایی که او  پنج ماه محکومیت خودش را برای نقش داشتن در رسوایی پذیرش کالج گذرانده. او الان در حبس خانگی هست. 

در ماه ژانویه ، دادگاه درخواست موسیمو را برای آزادی زودهنگام از زندان و گذراندن باقیمانده مجازاتش در خانه پس از گذراندن 56 روز در سلول انفرادی رد کرد. قاضی خاطرنشان کرد که  او  از آن زمان به بعد به بند عادی منتقل شده است و “شرایط فعلی” او هیچ خطری برای سلامتی او ایجاد نمی کند ، خصوصاً اینکه از “هیچ بیماری” رنج نمی برد.”

جیانولی و لوفلین در میان گروهی حدود 50 نفر از ثروتمندان آمریکایی بودند که به طور غیرقانونی و دادن رشوه خواستار پذیرش فرزندانشان در دانشگاه های نخبه شدند. این بازیگر و همسرش ، طراح مد و بنیانگذار مارک لباس Mossimo ، به پرداخت 500000 دلار رشوه برای پذیرش دخترانشان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان عضو تیم قایقرانی متهم شدند ، حتی با اینکه آنها قایقران نیستند. 

 سه هفته پس از شروع محکومیت لافلین، محکومیت موسیمو هم شروع شد. لافلین پس از کریسمس و  پس از کمی خدمت کمتر از دو ماه آزاد شد.

یک منبع نزدیک به این بازیگر زن  در ماه مارس به E نیوز گفت: “لری به خانه جدیدش نقل مکان کرده و مدتی طول کشیده است تا در آن مستقر شود.  “او روی خانه جدید متمرکز شده و به جلو حرکت می کند. با حضور موسیمو در زندان ، هنوز زمان بسیار پر استرسی است. او دخترانش را در کنارش   دارد و آنها مرتباً به آنجا می آیند. اما بدون وجود موسیمو هنوز سخت است و همه آنها خلا بزرگی را احساس می کنند. “

این منبع افزود: “لری احساس میکند  تا زمانی که موسیمو آزاد نشود نمی تواند احساس راحتی کند. برای گذراندن وقت ، او یوگا زیادی انجام می دهد و پیاده روی می کند. او همچنین خدمات اجتماعی انجام می دهد. “

ای نیوز  اخیراً تأیید کرد که این بازیگر با کمک به پروژه آنجل فود ، یک سازمان غیر انتفاعی در  لس آنجلس ، 100 ساعت خدمات اجتماعی را با حکم دادگاهش به اتمام رساند و همچنین با وجود اتمام دوره محکومیتش، به تأمین غذا به نیازمندان ادامه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا