سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Lea Michele و Zandy Reich اسم پسرشان که به تازگی به دنیا آمده را Leo گذاشتند.

پسر، لی میشل 33 ساله و همسرش زندی ریچ 37 ساله، در 20 آگوست به دنیا آمد و آنها برای اولین بار پدر و مادر شدند. به گفته مجله PEOPLE این زوج تا به الان پسرشان را  لئو صدا زدند.بنا به گزارشی که روز یکشنبه به PEOPLE گفته شد:آنها خوشحال و سالمند و بچه آرومی دارند و سپاسگزارند. PEOPLE قبلا بارداری لی میشل را در اوریل تایید کرده و گفته شده که آنها همیشه دوست داشتند که پدر و مادر شوند.

میشل و  همسرش ریچ که کارآفرین است ، برای اولین بار در ماه ژوئیه سال 2017 رابطه عاشقانه شان آغاز شد. ریچ آوریل پیشنهاد ازدواج داد و میشل با خوشحالی خبر نامزدیش را در اینستاگرام با عکسی از حلقه چهار قیراطی اش به اشتراک گذاشت که Reich شخصاً آن را با Leor Yerushalmi در جواهرسازیی در لاس وگاس طراحی کردند.سپس در مارس 2019 ، PEOPLE به طور انحصاری خبر داد که این زوج در یک مراسم صمیمی و عاشقانه در شمال کالیفرنیا ازدواج کردند.

یک ماه بعد از خبر بارداریش، میشل اولین عکسی از تکان خوردن نوزادش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “خیلی ممنونم”.

این بازیگر قبلا در مورد مادر بودن و تمایلش به داشتن خانواده ایی بزرگ صحبت می کرد و گفت که همیشه از تک فرزندی متنفر بودم،  آرزو می کردم که خواهر و برادرهای زیادی داشته باشم! 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا