سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

سریال Doc Martin:فصل 11 ساخته نمی شود،فیلمبرداری فصل آخر سریال در سال 2021 برای شبکه iTV.

زمان پخش سریال Doc Martin در شبکه های  iTV و Acorn TV رو به پایان است. طبق گزارش ITV ، این سریال درام با دهمین فصل  به پایان می رسد. مارتین کلونز در این سریال که 16 سال از فعالیتش می گذرد به عنوان یک پزشک بدخلق بازی می کند. تولید فصل دهم که فصل آخر است بهار شروع می شود و قسمت های بعدی در سال 2021 پخش می شوند.

کلونز و تهیه کننده فیلیپا برایت وایت در مورد پایان دادن به سریال گفتند:

“ما عاشق ساختن 9 فصل سریال Doc Martin هستیم. وقتیکه ساخت این سریال را در سال 2004 شروع کردیم ، هیچ وقت تصور نمیکردیم که بینندگان وفادار ما اینقدر پیگیر پزشک بدخلق باشند. این سریال طرفداران بسیار زیادی هم در انگلیس و هم در سراسر جهان دارد و ما خیلی خوشحالیم که داک مارتین هر بار در رتبه های برتر قرار دارد.

با این حال، بعد از شانزده سال الان احساس می کنیم زمان خداحافظی فرا رسیده است. ما دهمین و آخرین فصل سریال را در سال 2021 خواهیم ساخت . 

پولی هیل ، از شبکه iTV ، همچنین در مورد پایان دادن به این سریال صحبت کرد،در حالیکه این سریال همچنین از تلویزیون Acorn در ایالات متحده پخش می شود. او گفت:

“من فقط می خواهم از مارتین و فیلیپا و همه افرادی که در Doc Martin زحمت کشیدند تشکر کنم ، زیرا سریال درخشان و زیبایی ساخته شد که سالها مخاطبان را به وجد آورده است. من خوشحالم که ما فصل دهم این سریال را می سازیم و ناراحت کننده اس که آخرین فصل است ، اما به تصمیم آنها برای پایان دادن به این سریال احترام بگذارید. “

شما چی فکر میکنید؟ آیا این سریال  را از iTV یا Acorn TV تماشا کرده اید؟ آیا از دیدن پایان داک مارتین ناراحت خواهید شد؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا