سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

Ellen Pompeo و Richard Flood اولین عکس از فصل 17 سریال “Grey’s Anatomy” به اشتراک گذاشتند.

ستارگان این درام پزشکی همه ماسک زدند. 

“سریال Grey’s Anatomy” دوباره تولیدش را شروع کرده است، فصل 17 در حال حاضر در لوکیشن لس آنجلس فیلمبرداری می شود.
طرفداران درام پزشکی نیازی به نگرانی نباشید ،چون ما عکاسی داریم که نشان می دهد فصل 17، “Grey’s Anatomy”  دوباره راه اندازی شده است. هفته گذشته گزارش شد که فیلمبرداری در بیمارستان Grey Sloan Memorial در اواخر این ماه از سر گرفته میشود و حالا ستاره های آن ،الن پمپئو و ریچارد فلود این خبر را با عکسی در صحنه فیلمبرداری تأیید کرده اند.

الن، که در پست اینستاگرامش نوشته شده است “نه یک دکتر واقعی ، بلکه یک دکتر تقلبی واقعاً خوب” ، عکسی از خودش در کنار ریچارد فلود ، همبازی ایرلندی اش که در نقش دکتر کورماک هیز در این درام پزشکی است را به اشتراک گذاشت. هر دو بازیگر زمان فیلمبرداری در لوکیشن لس آنجلس، از ماسک استفاده کردند و عکس گرفتند.

پمپئو این عکس را با ارسال یک پست جدی به کسانی که جان خود را در اثر کرونا از دست داده اند ، عنوان کرد و گفت: “اولین برگشت من به فیلمبرداری … از زمانی که فیلمبرداری را تعطیل کردیم 7000 پرسنل بیمارستان در اثر کرونا فوت کرده اند.

“من فصل 17  را به همه کسانی که از دست رفتن اختصاص می دهم و به شما که به لطف خدا هنوز پابرجا هستید … این فصل همراه با کمی فروتنی و شوخ طبعی است و بی نهایت سپاسگزارم.”الن پمپئو و ریچارد فلود در فصل 17 سریال “Grey’s Anatomy”  که اواخر سال آینده پخش میشود، به شخصیت هایشان در فیلم برمیگردند ، درحالیکه به شیوع کرونا اهمیت داده خواهد شد. کریستا ورنوف ، نویسنده فیلم نامه و مجری برنامه ، در مصاحبه ای با People گفت: “ما به طور حتم به این بیماری همه گیر اهمیت میدهیم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا