سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

رابل ویلسون Rebel Wilson و Jacob Busch از هم جدا می شوند.

جدایی رابل ویلسون و جیکوب بوش

Page Six گزارش داده است که رابل ویلسون از دوست پسرش جیکوب بوش جدا شده است.

ویلسون ستاره Aussie – که به تازگی بیش از 60 پوند وزن کم کرده است – عکس هایی از خودش و جیکوب را که برای سال گذشته بود  پست کرد.

او نوشت:” دوباره یک دختر مجرد شدم”.

آنها جدایی پر سر و صدایی نداشتند و همه چیز در کمال خونسردی پیش رفت.دلیل اصلی جدایی آنها این بود که این زوج در نقاط مختلفی از زندگی خود بودند. وقتیکه آنها شروع به صحبت کردن در مورد آینده میکردند، بنظر می آمد که آینده آنها باهم و در کنار هم خواهد بود. اما مدتی بعد فهمیدند که ذهنیت مشابهی در مورد حل مشکلات اهداف شغلی و … ندارند. بنابراین بدون هیچ برخورد بدی، آنها در خونسردی کامل مسیرهایشان را از یکدیگر جدا کردند.

اما منابع نزدیک به این بازیگر این جدایی را تأیید کردند.

ویلسون 40 ساله بازیگر “Pitch Perfect” و جیکوب تاجر 29 ساله ، قبل از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان ، به طور عادی رابطه داشتند.

آنها اولین مراسم فرش قرمزشان را در مراسم جشن جهانی سلامت Prince Albert در موناکو انجام دادند و در کنار کیت بکینزیل و هلن میرن عکس گرفتند.

ویلسون در حالی که مشغول فیلمبرداری برای سریال جدید ABC بنام “Pooch Perfect” بود بسیار هیجان زده به نظر می رسید و از الیزابت استوارت سبک شناس قدیمی جولیا رابرتز استفاده می کند.

او سال 2020 خودش را “سال سلامتی”نامید و به هوادارانش اطلاع رسانی کرد: “من سعی کردم مثل خیلی از خانم هایی که قبلاً مد و رژیم ها و چیزهایی را امتحان کرده اند باشم.”

ویلسون گفت: “رژیم من عمدتا از همه کربوهیدرات ها بود.” “که خیلی خوشمزه بودند اما برای بدن من به مصرف پروتئین بیشتری نیاز بود.”

او چنان پشتکار داشت که حتی زودتر از آنچه پیش بینی می شد به وزن 165 پوندی اش رسید و  مسیر کاهش وزنش را ادامه داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا