سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

Zooey Deschanel می گوید جاناتان اسکات آشپزی او را دوست دارد: ما ذائقه ی یکسانی داریم.

Zooey Deschanel بازیگر 40 ساله و  جاناتان اسکات ستاره برادران املاک ، طی چند ماه اخیر زمان بیشتری را در قرنطینه بخاطر شیوع ویروس کرونا در لس آنجلس با هم گذرانده اند. در این مدت ،دشانل مهارت هایش در آشپزی را نشان داده است.

او با خنده به مردم می گوید: “من برای دوست پسرم خیلی آشپزی کردم و او از همه چیزهایی که من پختم خوشش آمد.” خوشبختانه ذائقمان مشترک است.”

از طرف دیگر ،فرزندان او بد غذا هستند. السی 5 ساله و چارلی 3 ساله فرزندان دشانل از شوهر سابقش جیکوب پچنیک هستند. او می گوید: “آنها فقط چیزهای خاصی می خورند.” اخیراً غذای مورد علاقه آنها راویولی بود. او گفت که دوست دارد آنها با او آشپزی کنند.  

دشانل از سه سال پیش که میزبان برنامه Your Food’s Roots است برنامه غذایش را تغییر داده است. این سریال از ATTN که فصل سوم آن در اواخر این ماه شروع می شود،نحوه تأثیر مواد غذایی در بدن شما ، اطرافیان و محیط را بررسی می کند.

دشانل پس از صحبت با انواع کشاورزان ، کارشناسان غذا در این برنامه ، گیاهخوار شد. او گفت: “مهمترین چیز دانستن این است که آیا این گوشتی است که توسط انسان پرورش یافته است یا خیر خیلی سخت است و من بیشتر وقتها مطمئن نبودم که از کجا می آید. بنابراین دیگه گوشت نخوردم.”

او بیشتر از جاهای مطمئن مواد غذاییش را تهیه می کند. دشانل گفت: “من سعی میکنم از کشاورزان محلی خرید کنم و اهمیت خرید مواد غذایی را درک کردم.” 

او حالا در مزرعه اش گوجه فرنگی ، خیار ، کدو سبز ، کلم پیچ و ریحان می کارد.

فصل جدید Your Food’s Roots، در 15 اکتبر ساعت 2 بعد از ظهر EST در کانال های اجتماعی Attn پخش میشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا