سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جاستین بیبر و هیلی بیبر خیلی خوشبختند و دومین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند.

 

جاستین بیبر و هیلی بیبر بعد از دو سال زندگی مشترک ، احساس خوشبختی میکنند.

جاستین خواننده 26 ساله با هیلی مدل 23 ساله ، روز یکشنبه سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند،آنها در سپتامبر 2018 نامزد کردند و بعد از دوسال بطور پنهانی ازدواج کردند. (این زوج در 30 سپتامبر 2019 دومین عروسیشان را با یک مراسم بزرگ در حضور خانواده و دوستان برگزار کردند.)

یک منبع نزدیک به بیبر به PEOPLE گفت که آنها یک آخر هفته ساده را برای جشن سالگردشان با هم گذرانده اند.این منبع می گوید که آنها آخر هفته آرامی را در لس آنجلس گذراندند. “آنها نمی توانند باور کنند که دو ساله ازدواج کردند ، این دو سال شگفت انگیز بوده.  خیلی خوشحالند و خیلی باهم خوبند، گرچه اعتراف می کنند که امسال ساله هرج و مرج است. “

به گفته این منبع ، قرنطینه بخاطر ویروس کرونا فرصت خوبی برای تمرکز آنها بر همدیگر و روابطشان بوده است.این منبع می گوید: “البته آنها می دانند که سال خیلی سختی برای مردم است. اما قرنطینه برای آنها خوب بوده است.” “آنها ماهها وقت زیادی را با هم گذرانده اند. هر دو قبل از شیوع ویروس کرونا خیلی سرگرم کار بودند.قرنطینه آنها را مجبور کرد تا به ازدواجشان فکر کنند.”آنها بسیار خوش شانس هستند که این زمان طولانی قرنطینه را با هم می گذرانند.”

روز یکشنبه ، بیبر کلیپی  از همسرش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “امروز 2 سال شد haileybieber .. xoxo.”

PEOPLE در سپتامبر 2018 تأیید کرد که جاستین و هیلی فقط دو ماه بعد از نامزدیشان در باهاما در 7 ژوئیه 2018 ، بطو مخفیانه مجوز ازدواج در دادگستری شهر نیویورک را گرفتند،سپس در تاریخ 30 سپتامبر 2019 ، این زوج مراسم بزرگتری را در حضور خانواده و دوستان برگزار کردند.

آنها در حضور 154 مهمان از جمله مدل های کندال جنر ، کامیلا مورونه و جوآن اسمالز ، و همچنین دوستان کایلی جنر با دخترش استورمی ، جادن اسمیت ، جاستین اسکای ، دن اسمیرز و شی مونی، کریس جنر و کوری گمبل و مدیر بیبر اسکوتر براون ازدواج کردند.

یک منبع در زمان ازدواج دوم آنها به PEOPLE  گفت: “اگرچه آنها قبلاً ازدواج کرده بودند،اما مراسم عروسی برایشان خیلی مهم بود و حالا ازدواجشان رسمی تر می شود.”

در ماه مه ، هیلی داستان  اولین بوسه  از شوهرش جاستین را در یک قسمت از سریال Watch Biebers on Facebook تعریف کرد.او گفت : “اولین باری که همدیگر را حس کردیم، در نیویورک بودیم و با هم برای شام رفته بودیم.”

هیلی گفت: “اولین باری که گفتی عاشقمی رو یادم میاد ، اما یادم نمیاد که کی بودم .”و بیبر گفت: “من فکر می کنم وقته در کنار هم بودنه.من خصوصیاتی را که دوست داشتم در تو بیشتر درک کردم و فکر می کنم گفتم ، “فکر می کنم دارم عاشقت می شم.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا