سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیرپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

لوئیس جراردو مندز فاش کرد که فیلمبرداری فصل سوم نارکس مکزیک به پایان رسید.

و این یک پایان  برای لوئیس جراردو مندز و عوامل سریال Narcos: Mexico است.

این بازیگر روز شنبه به اینستاگرام رفت و فاش کرد که فیلمبرداری فصل سوم درام نتفلیکس پایان یافته است. در عکس ، مندز در حالی که جلوی آینه نشسته است صورت خود را می پوشاند و از یک پاک کننده آرایش استفاده می کند.


 او به اسپانیایی نوشت : . بعد از 14 ماه ، ما سرانجام کار را تمام کردیم. با تشکر از همه عوامل و بازیگران. یک سفر رویایی ،” ، “#NarcosMexiconetflix.”

 اتفاقات فصل سوم سریال Narcos: Mexico در دهه ۹۰ میلادی و زمانی‌که تجارت جهانی مواد مخدر با سرعت در حال گسترش است، جریان دارد که فصل سوم قرار است جنگی که پس از تکه‌تکه شدن امپراطوری فلیکس آغاز می‌شود، را بررسی کند.زمانی‌که کارتل‌های تازه استقلال یافته در تلاش هستند تا از آشوب‌های سیاسی و افزایش خشونت‌ها زنده بمانند، نسل جدیدی از پادشاهان مواد مخدر در مکزیک ظهور می‌کنند. اما در این جنگ حقیقت و واقعیت اولین قربانی است و هر دستگیری، قتل و انهدام یکی از کارتل‌ها تنها باعث می‌شود که از پیروزی واقعی بیشتر فاصله بگیرند

گروه کاملاً جدیدی از بازیگران به فصل جدید پیوستند ، از جمله مندز در نقش ویکتور تاپیا ، پلیسی با  یک معضل اخلاقی که  به رمز و راز مجموعه ای از قتلهای وحشیانه کشانده شد.

این بازیگر پیش از این به ET گفت: “شخصیت من یک پلیس از Ciudad Juarez است. من نمی توانم درباره داستان اینقدر به شما بگویم اما او یکی از شخصیت های اصلی فصل سوم است” یک شخص واقعی. 

او طعنه زد: “اما شخصیت من پیچیده است.” “اما من فقط می خواهم بگویم که داستان من واقعاً  ضروری و دردناک است. این یک داستان واقعاً دردناک است که هنوز در مکزیک در حال رخ دادن است. بنابراین به همین دلیل من می خواستم در مورد این موضوع صحبت کنم.”

Bad Bunny نیز قرار است اولین بازیگری خود را در این سریال انجام دهد.  خوزه ماریا یازپیک، آلبرتو آمان، آلفونسو دوسال، مایرا هرموسیلو، مانوئل ماسالوا، آلخاندرو ادا، گورکا لاسائوسا و مت لتچر،هم در این سریال بازی می کنند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا