سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مارن موریس پس از نبرد با افسردگی: به حالت نرمال برگشتم

مارن موریس پس از مبارزه با افسردگی بعد از زایمان به حالت عادی برگشت.

این خواننده 30 ساله پنج ماه بعد از تولد پسرش هایز با سلامت روانی اش دست و پنجه نرم می کرد ، اما او الان گفته که به لطف “مشاوره تلفنی” ، او بهتر شده. او گفت: “من حالم به حالت عادی دارد برمی گردد. خوشبختانه ، من در دوره بیماری همه گیر (ویروس کرونا) توانستم درمانم را از طریق مشاوره تلفنی انجام دهم. و  کسانی  در اطرافم دارم که مرا دوست دارند.

مارن که پسرش را از شوهرش رایان هورد دارد ،پسرش را با عمل سزارین به دنیا آورد و اخیراً در مورد جراحی بزرگی که تحمل کرده صحبت کرد ، جوری که او انتظار نداشت.

او در ماه گذشته گفت: زایمان سزارین بسیار وحشیانه است. کاش مردم بیشتر در مورد تجربه هایشان درباره سزارین خود صحبت می کردند … این یک جراحی غیر منتظره بود ، یک عمل جراحی بزرگ و من در نهایت جراحی شدم.

 اگرچه او با سلامت روانی اش دست و پنجه نرم می کند ، اما از اینکه مادر شده خیلی خوشحال است چون پسرش یک ادم جادویی هست که باعث شد او زیاد به کرونا فکر نکند و حواسش پرت بشه. 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا