سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لیلی رینهارت از هواداران خواست “برد پیت و جنیفر آنیستون را تنها بگذارند”

لیلی رینهارت از هواداران خواسته است تا “پس از کنار هم قرار گرفتن  ، جنیفر [آنیستون] و برد [پیت] برای  اجرای دور میز خوانی  درام 1982 نوجوانان در فیلم” Fast Times at Ridgemont High”که هدف از آن خیریه بود؛ آنها را تنها بگذارند. 

روز پنجشنبه (17 سپتامبر) ، این دو نفر با شرکت  در رویداد پخش مستقیم زنده به میزبانی Dane Cook و با روایت مورگان فریمن شرکت کردند و طرفدارانشان را به شور و هیجان انداختند.

با این حال ، راینهارت از این فرصت استفاده کرد و از مردم  خواست که بار دیگر درباره آنیستون و پیت که پس از هفت سال ازدواج در سال 2005 طلاق گرفتند ، شایعه نسازند. 

او گفت : “هر وقت با هم درگیر چیزی شدند ، لطفا دست از آنالیز  هر حرکت و حالت چهره آنها بردارید. اجازه دهید آنها در آرامش زندگی خودشان را کنند.”

بسیاری از مردم با راینهارت موافق بودند که توئیت وی بیش از 41000 لایک و 2400 بازتوییت دریافت کرد.

“ناراحت کننده است که مردم وقت خود را در طول روز برای انجام این کارها می گذارند. دیدن افرادی که در کانون توجه هستند و  دائماً هر حرکت آنها  مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد سخت است. “

ماجرای دور میز خوانی آنها پس از آن  که  پیت و آنیستون در ژانویه هنگامی که این دو بازیگر در جوایز انجمن بازیگران صفحه (SAG) به هم پیوستند، به وجود آمد.

آنها هرکدام در مراسم اهدای جوایز موفق به کسب افتخارات شدند و در پشت صحنه  The Shrine Auditorium در لس آنجلس ، کالیفرنیا همدیگر را در آغوش گرفتند و ظاهراً از این برخوردشان با یکدیگر خوشحال بودند.

در جریان گلدن گلوب ، که در اوایل همان ماه برگزار شد ، پیت به ET گفت که او از دیدار مجدد با همسر سابق خود در مراسم جوایز استقبال می کند ، اظهار داشت: “من با جنی برخورد خواهم کرد ، او دوست خوبی است.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا