سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

سریال The Conners: جی آر فرگوسن در فصل سوم این سریال در ABC حضور دارد.

The Conners  تصمیم گرفته برای فصل جدید سریال خانگیش تغییراتی ایجاد کند. جی آر فرگوسن ، بازیگر نقش دوست پسر دارلین ، در فصل سوم این سریال کمدی حضور دارد. در پایان فصل دو ، دارلین و بن تصمیم گرفتند که در خانه کانر با هم زندگی کنند تا بتواند در هزینه هایشان صرفه جویی کنند.
TV Line درباره جی آر فرگوسن در سریال بیشتر توضیح داد و نظرات برد هلفورد را در اوایل امسال وقتی که از او در مورد نقش بن در این کمدی پرسیده شد را، به اشتراک گذاشتند.

او گفت:” جی و سارا [گیلبرت] دوستی طولانی دارند، آنها از همان دوران نوجوانی رفیق بودند و رابطه خیلی خوبی داشتند. ما نمی دانستیم رابطه عاشقانه دارلین و بن  طولانی مدت خواهد بود و در واقع یک مدت برنامه هایی داشتیم که او به فکر یک نفر دیگر باشد و به نوعی رابطه شان تمام شود. اما همانطور که آنها را دیدیم ، متوجه شدیم که شما نمی توانید بهتر از آنها را ببینید چون آنها ستاره هستند و در زندگی واقعی یک عشق واقعی وجود دارد. “

در مورد یکی از بازیگران ، این احتمال وجود دارد که کیتی ساگال کمتر حضور داشته باشند بخاطر اینکه این بازیگر به تازگی با Rebel قرارداد بسته و به زودی به ABC می آید و در این سریال نقش دوست دختر پدر سالار دن کونر (جان گودمن) را ایفا میکند.

فصل سوم سریال The Conners در 21 اکتبر به ABC می آید.

شما چی فکر میکنید؟ آیا برای بازگشت The Conners به ​​ABC آماده هستید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا