سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

فیلمبرداری The Batman که بعد از مثبت شدن تست کرونا ستاره فیلم ،رابرت پتینسون، متوقف شده بود تولیدش را را از سر گرفت.

 

شخصیت Batman دوباره به کارش برگشته است!

روز پنجشنبه ، Entertainment Weekly گفت که این فیلم ابرقهرمانی، به کارگردانی مت ریوز ، بعد از توقف فیلمبرداری، بخاطر مبتلا شدن ستاره فیلم ،رابرت پتینسون به ویروس کرونا ،  دوباره تولیدش را از سر گرفت.

سخنگوی برادران وارنر به رسانه گفت: “به دنبال این وقفه و قرنطینه بخاطر ویروس کرونا ، حالا فیلمبرداری فیلم Batman در انگلیس از سر گرفته شده است.” به گفته منبعی که با Vanity Fair صحبت کرد ، در اوایل ماه ،وقتی  که پتینسون ، 34 ساله ، به ویروس کرونا مبتلا شد فیلمبرداری این فیلم متوقف شد. این وقفه تنها چند روز بعد از اینکه که تولید بتمن بعد از متوقف شدن اولیه به دلیل شیوع کرونا در ماه مارس از سر گرفته شده بود، اتفاق افتاد.

 

برادران وارنر نمی گفتند که چه کسانی در  فیلمبرداری کرونا گرفته اند اما در آن زمان در بیانیه ای به Vanity Fair گفتند که آزمایش کرونا یکی از آنها مثبت اعلام شده است و طبق پروتکل ها او درقرنطینه است و به همین خاطر فیلمبرداری موقتاً متوقف می شود .”

در این فیلم پتینسون در نقش بروس وین ، معروف به بتمن ، در سالهای اولیه در نقش کارآگاه  بازی می کند. پاول دانو ، کالین فارل ، جفری رایت ، اندی سرکیس ، جان تورتورو نیز در این فیلم نقش دارند و زوئه کراویتز هم نقش Catwoman را بازی می کند.
روز چهارشنبه ، پتینسون در حال بوسیدن دوست دخترش سوکی واترهاوس روی یک نیمکت پارکی در لندن  که این زوج با هم  در آنجا زندگی می کنند  دیده شدند. 

پاتینسون و واترهاوس ، 28 ساله ، از زمان ابتلا به کرونا در لندن زندگی می کنند ، جایی که آنها برای اولین بار در ژوئیه سال 2018 با هم آشنا شدند. از آن زمان ، آنها بیشتر با هم بودند و در حالی که بهم پایبند هستند زمان بیشتری را با هم  در انگلستان می گذرانند.

 

کارگردان ریورز ماه گذشته در مورد بازخوانی The Batman در مراسم  DC Comics’ FanDome گفت: “این مربوط به روزهای اولیه بتمن است و او با عالی بودن هنوز فاصله دارد. “

“یکی از چیزهای جالب ،یادگیری چگونه بتمن بودن است و این یک آزمایش جرم شناسی است. او در تلاش است تا بفهمد برای تغییر این جایگاه چه کاری می تواند انجام دهد و می بیند که آن تأثیری را که می خواهد داشته باشد ندارد. قتل ها  اتفاق می افتند .

“این یک داستان کارآگاهی و پر رمز و راز  است، و برای او فوق العاده شخصی است. او به طور افسانه ای در حال رشد است و جنایتکاران از او می ترسند ولی او هنوز نمادی از امید نیست. یکی از چیزهایی که او باید با آنها کنار بیاید درک کردن اوست … چیزی که برای من هیجان انگیز بود دیدن او بین اشتباهاتش و رشد و شکستش بود .  “

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا