سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپادسته‌بندی نشده

کریستین کاوالاری: طلاق من و جی کاتلر “یک شبه اتفاق نیفتاد”.

 کریستین کاوالاری  و جی کاتلر از سالها قبل با هم اختلاف داشتند و نهایتا  اوایل سال جاری از هم جدا شدند. 

ستاره  33 ساله فاش کرد گرچه طرفداران ممکن است از اعلام خبر جدایی آنها در ماه آوریل شوکه شده باشند ، اما مدتها بود که آنها با هم مشکل داشتند. 

کاوالاری به People گفت: “این یک شبه اتفاق نیفتاد.” “ما سالها و سالها واقعاً بسیار سخت تلاش کردیم. این سخت ترین تصمیمی بود که گرفته ام.”

او می گوید که تهیه کنندگان ریلتی شو این زوج “Very Cavallari” از مسائل آنها مطلع بودند اما آن را در این برنامه که از سال 2018 تا 2020 پخش می شد ،عنوان نکردند. 

این ازدواج در طول فیلمبرداری  فصل آخر واقعاً به نقطه اخر رسیده بود و او می گوید آنها “قطعاً بسیاری از موارد را خصوصی نگه داشته اند” و “تهیه کنندگان  هم چیزهایی را دیدند ، اما آنها را در برنامه نشان ندادند – این خوب است ، زیرا من “من نمی خواهم که بچه های من آنها را ببینند. ”

آنها سه فرزند دارند  پسران کامدن 8 ساله و جکسون 6 ساله و دختر سیلور 4 ساله.

کاوالاری  گفت: “من هنوز خیلی به او اهمیت می دهم و تقریباً هر روز با او صحبت می کنم.” “ما سه بچه با هم داریم. او قرار است برای همیشه در زندگی من باشد. “

طراح “Uncommon James” اعتراف کرد: “یک سال پیش احساس می کردم دارم  غرق می شوم.” “این به این معنا نیست که من واقعاً روزهای سختی ندارم ، اما با  این همه سال ، من دیگران را در اولویت قرار داده ام.  می خواهم یک دقیقه روی خودم تمرکز کنم ، به درونم نگاه کنم و بفهمم در نهایت از زندگی چه می خواهم.”

کتاب آشپزی جدید او “راحت واقعی” در تاریخ 29 سپتامبر منتشر می شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا