سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جیکوب الوردی در یک مقطع زمانی “باورنکردنی” با بن افلک و آنا د آرماس در Deep Water کار می کرد.

جیکوب الوردی شاید بیشتر بخاطر نقش هایش در The Kissing Booth و Euphoria معروف شده ، اما در فیلم پیش روی خود 2 Hearts که از 16 اکتبر اکران می شود ، جیکوب شخصیت های جدیدی را به هواداران معرفی می کند.

جیکوب در مصاحبه اختصاصی با E توضیح می دهد: “این فیلم براساس زندگی یک پسر واقعی به نام کریس گریگوری ساخته شده بود که  زیبا ، مهربان و بخشنده بود.”و داستان زندگی او  و ارتباطاتی که در  برقرار کرده است را به تصویر می کشد. 

در این فیلم ، جیکوب نقش یک دانشجو را بازی می کند که درست قبل از وقوع فاجعه ، عاشق همکلاسی اش می شود. این فیلم اولین فیلمی بود که جیکوب پس از The Kissing Booth ، کمدی رمانتیک  که نتفلیکس ساخته بود و او را به یک نام محبوب تبدیل کرد.

جیکوب درباره بازی در فیلم های راجع به رابطه عاشقانه، به شوخی می گوید: “من احتمالاً عاشق بزرگی هستم” ” فکر می کنم که بقیه درباره من اینجوری بگویند. “

در حالی که جیکوب در چند فیلم عاشقانه بازی کرده است ، او همچنین در یک فیلم جدید حضور دارد که  داستان عاشقانه موضوع اصلی آن نیست.

جیکوب به E می گوید: “احتمالاً تجربه مورد علاقه من در این اواخر ساخت Deep Water بود و به نوعی قدم برداشتن و تماشای این فیلم . “من می توانم به نوعی درنگ کنم و نقشی کوچک بازی کنم و شما می دانید در فیلمی درگیرمی شوید که واقعاً تماشا می کنید و از آن لذت می برید. .”

Deep Water که نویسنده آن سام لوینسون، بن افلاک و آنا د آرماس در نقش یک زوج متاهل بازی می کنند. 

جیکوب درباره همبازی هایش و زوج های واقعی می گوید: “آنها بازیگرهای فوق العاده ای هستند و واقعاً  راهشان را پیدا کرده اند. “

جیکوب امیدوار است که بتواند نقش هایی خارج از فضای نوجوانانه پیدا کند.

ستاره HBO توضیح می دهد ، “من در حال بزرگ شدن هستم ، پس خیلی خوب است که نقشم هم با من بزرگ شود.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا