سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاخبر های داغ

جی زی پیشنهاد پرداخت جریمه افرادی را که در اعتراضات به مرگ آلوین کول دستگیر شده اند ، از جمله مادر و خواهران کول را داد.

جی زی در کنار افرادی که خواستار عدالتند و به قتل آلوین کول به دست پلیس در ویسکانسین معترضند ایستاده است . 

جی زی و تیم ROC ، روز جمعه پیشنهاد پرداخت هزینه های مربوط به دستگیری معترضان صلح طلب در واواتوسا ، ویسکانسین را دادند. به گفته دیدیه مورایس ، سخنگوی تیم ROC ، مادر و دو خواهر کول در میان دستگیر شدگان روز پنجشنبه هستند.

معترضان این هفته پس از آنکه جان چیشولم ، دادستان منطقه میلواکی ، روز چهارشنبه اعلام کرد که افسر پلیس جوزف منشا که به کول 17 ساله شلیک کرده است ، متهم نخواهد شد، به خیابانها آمدند.  کول سومین نفری است که منشا در 5 سال گذشته با ضرب گلوله کشته است. 

علاوه بر حمایت مالی از معترضان ، جی ز و تیم ROC   خواستار پیگرد قانونی  شده اند و از تونی اورس فرماندار ویسکانسین خواسته اند برای اطمینان از اجرای عدالت دادستان ویژه ای استخدام کند.

چیشولم گفت وقتی منشا برای دفاع ازخودش  در پارکینگ میفیر مال به کول شلیک کرد. این برای بار سوم است که  چیشولم منشا  را در یک تیراندازی مرگبار در حین انجام وظیفه تبرئه می کند. 

واواتوسا برای اعتراضات و ناآرامی های احتمالی درباره تصمیم روز چهارشنبه چیشولم آماده  باش شد و ساعت 7 عصر را تعیین کرد. منع رفت و آمد اعلام شد و کمی پس از اعلامیه ، بیش از 100 معترض در ساعت پیک به آزادراه I-94 رفتند.

چندین نفر که شاهد این دستگیری ها بودند گفتند که نزدیکان کول- اندکی پس از ساعت 9 شب به همراه چند نفر دیگر به بازداشتگاه منتقل شدند.

 لایو فیس بوک که در آن زمان گرفته شد نشان داد  مأموران  تریسی کول را از ماشینش بیرون کشیدند و به او دستبند زدند، بارها و بارها فریاد زد: “من مادر آلوین کول هستم.”

او با فریاد به مأموران گفت: “نمی توانم باور کنم که همه تان با من این کار را کرده ای. پسرم را کشته اید.” او تکرار کرد: “من نمی توانم نفس بکشم.”

وکیل خانواده کیمبرلی موتلی گفت: تریسی کول به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه بازو و پیشانی به بیمارستان فروترت منتقل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا