سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

فصل 17 سریال Gray’s Anatomy بزودی فیلمبرداری میشود.

سریال Grey’s Anatomy یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر درام پزشکی است که در حال بازگشت و پخش است.

داستان اصلی این مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی چند دانشجوی پزشکی است که برای ادامه تحصیل و کسب تخصص جراحی به بیمارستان گریس شهر سیاتل،واشینگتن وارد می‌شوند. شخصیت اصلی داستان که در ضمن راوی داستان نیز هست، دختری به نام مردیت گری است.

بر اساس گزارش ها ، انتظار می رود اواخر این ماه تولید “Grey’s Anatomy” آغاز شود. فیلمبرداری دو قسمت اول این درام پزشکی احتمالا از هفته آینده آغاز شود.اوایل امسال، سری شانزدهم سریال به دلیل نگرانی برای سلامتی بخاطر کرونا در ماه مارس قطع شد. به نظر می رسد که قسمت های باقی مانده در لس آنجلس فیلمبرداری نمیشود ولی با فصل آخر ادامه می یابد.

بیمارستان Grey Sloan Memorial این بار شاهد تغییر اساسی در داستان خواهد بود ، چون کرونا موضوع مهمی در آینده است. کریستا ورنوف ، نویسنده و مجری برنامه ، اخیراً در مصاحبه ای با People گفت: “ما کاملا درگیر ویروس کرنا هستیم و هیچ راهی برای ساخت طولانی تر این سریال درام پزشکی وجود ندارد.”  جیکامو جیانوتی ، بازیگر نقش دکتر اندرو دللوکا ،اطلاعات بیشتری در مورد قسمت های بعدی به طرفداران داد.

در ماه آگوست ، الن پمپئو ستاره این سریال به طرفداری که پرسیده بود چه زمانی تولید دوباره افزایش می یابد، گفت: “قرار است که چند هفته دیگر شروع شود اما تاریخ شروع دقیق مشخص نیست اما msdebbieallen (تهیه کننده اجرایی) در حال آماده سازی است!”
هنوز تاریخ پخش فصل 17 این سریال اعلام نشده ولی در برنامه پخش پاییز شبکه ABC این سریال درام پزشکی وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا