سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیونمجله سینمایی

سوپرمن قرار است به عنوان چند صحنه اضافی فیلم در لیورپول به بتمن بپیوندد.

علی رغم قرار گرفتن لیورپول در  لیست بالاترین آمار مبتلایان به کرونا ، فیلمبرداری The Batman به خوبی در لیورپول در جریان بوده است.

و یک سوپرایز با Caped Crusader که قرار است رودررو با سوپرمن ظاهر شود، وجود دارد. به نظر می رسد همه چیز آنطور که می بینید نیست ، زیرا کال-ال در واقع  فقط بخشی از گروهی است که در  صحنه های اضافی از مهمانی هالویین حضور دارند.

همزمان با ادامه فیلمبرداری فیلم The Batman ، تعدادی سیاه لشگر  با مجموعه ای از لباس های ابرقهرمانان راهی خیابان های لیورپول شدند.در میان آنها سوپرمن قهرمان هم بود با شنل قرمز و نمادینش. 

متأسفانه هنری کاویل نخواهد توانست نقش خود را به عنوان افسانه تکرار کند ، زیرا در صحنه های اضافی جشن هالووین فقط حضور دارد. 

رابرت پتینسون – که شخصاً نقش بتمن / بروس وین را بازی خواهد کرد – در صحنه ها حضور ندارد چون قبلا دیده شده بود که مراسم خاکسپاری شهردار گاتهام را ضبط می کند.

لیورپول در حال حاضر در رده بالا مبتلایان است که شامل محدودیت هایی از جمله ممنوعیت معاشرت با سایر خانوارها در داخل خانه و باغ های خصوصی است و  بارها هم باید تعطیل شوند.

چهارشنبه گذشته مشخص شد که فیلمبرداری این فیلم  آغاز شده بود ، چون تاریخ اکران سینما به دلیل ترس از شیوع ویروس کرونا  تا سال 2022 به تأخیر افتاد.

یکی از خودی ها پیش از این به MailOnline گفته بود: “امروز اولین روزی است که گروه اصلی تولید به فیلمبرداری بازگشت و به نظر می رسد در حال حاضر هیچ وقفه دیگری وجود ندارد.”

در همین حال ، سخنگوی برادران وارنر تأیید کرد: ‘به دنبال وقفه به علت COVID 19 ، حالا فیلمبرداری فیلم Batman در انگلیس از سر گرفته شد. 

پیش بینی می شود فیلمبرداری  این فیلم 100 میلیون پوندی حدود یک هفته با تقریباً 100 بازیگر و عوامل با رعایت قوانین سخت گیرانه قرنطینه  ادامه داشته باشد.

با این حال ، بسیاری از آنها این سوال را دارند که آیا پس از اینکه نخست وزیر محدودیتهای جدید را  اعلام کرد فیلمبرداری ادامه خواهد داشت؟

با این حال ، در آخرین دستورالعمل ها اشاره ای به شامل شدن  صنعت فیلمسازی نشده است ، در حالی که راهنمایی های ارائه شده توسط کمیسیون فیلم انگلیس نیز از 29 سپتامبر به روز رسانی نشده است.

لیورپول نقش مهمی را در The Batman بازی می کند در حالی که مت ریوز ، فیلمساز آمریکایی ، که کارگردانی این فیلم ابرقهرمانی را بر عهده دارد ، نقش مهمی را در بتمن ایفا خواهد کرد ، اخیراً در DC FanDome ، یک کنوانسیون مجازی که توسط DC Comics و برادران وارنر برگزار شد ، فاش شد و او تایید کرد که لیورپول ستون فقرات شهر گاتهام خواهد بود و آنها 75 درصد فیلم باقی مانده را  در آنجا فیلمبرداری می کنند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا