سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تایلر کامرون شایعات هانا براون در مورد وقت گذرانی او با مدل، الیزابت ترنر را تمام می کند.

آخر هفته ، هانا، شخصیت تلویزیونی The Bachelorette در هنگام مصاحبه پادکست در Chicks in the Office ، صریحاً در مورد زندگی عاشقانه اش صحبت کرد.  تایلر شخصیت سابق The Bachelorette نیز لحظه ای وقت گذاشت و به وضعیت رابطه اش با هانا براون پرداخت.

 تایلر گفت: “ما دوست هستیم.”

تایلر اهل فلوریدا توضیح داد که دیدن روابط زندگی او در کانون توجه بوده است. اما او گفت که کنجکاوی هواداران به دانستن اینکه او با چه کسی است را درک می کند.

او در مورد وضعیت رابطه اش و هانا گفت: “ما به شویی رفتیم که به دوست یابی معروف بود.” “من خوشحال می شوم که رابطه هام را به شما نشان دهم و آن را با شما به اشتراک بگذارم … اما من باید قرار ملاقات بگذارم. باید یک نفر برای خودم پیدا کنم!”

در حالی که تایلر فاش کرد مجرد است ، اما منبعی می گوید که او با مدل الیزابت ترنر چندبار دیدار کرده است.

این منبع تصریح می کند: “این جدی نیست ، اما گفت:” الیزابت مثل او مدل است و در یکجا باهم زندگی نمی کنند و تایلر در حال حاضر به دنبال رابطه نیست. “

این منبع فاش می کند: “آنها هم در لس آنجلس و هم در شهر نیویورک هستند و با هم بسیار اوقات خوبی می گذرانند.”

به گفته این منبع ، این دو نفر “از طریق یک دوست مشترک آشنا شدند و در اینستاگرام چت می کنند.” در این زمان ، تایلر و الیزابت هنوز به طور عمومی در مورد باهم بودنشان چیزی نگفتند.

الیزابت اولین مدلی نیست که تایلر، ستاره Bachelor Nation با او است. تایلر در آگوست 2019 به شایعات عاشقانه با جیجی حدید دامن زد. با این حال ،بعد از دو ماه با هم ، آنها رسماً اعلام کردند که جدا شدند.

و در ژوئیه سال 2020 ، تایلر 27 ساله با  Jilissa Ann Zoltko ،مدل، رابطه داشت.

یکی از صاحب نظران به E گفت: “تایلر و جلیسا در ابتدا از طریق شبکه های اجتماعی با هم ارتباط برقرار کردند. تایلر به او علاقه نشان داد و از وقتی که در میامی زندگی می کند برای بازدید از مشتری ، فلوریدا شوخی کرد.” اخبار آن زمان “جلیسا او را به این کار انداخت و آنها در این چند روز گذشته در پاتوق بوده اند.”

در حالی که این روزها تایلر برای رابطه جدی عجله ندارد ، او امیدوار است که بهترین دوستش و ستاره جدید The Bachelorette  ، مت جیمز ، عشقش را پیدا کند.

  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا