سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاسینمای جهان

ددپول 3 با نویسندگی خواهران مولینوکس

نویسندگان برنده جایزه امی ، لیزی مولینوکس-لوگلین و وندی مولینوکس برای نوشتن “Deadpool 3” ، با رایان رینولدز  که قرار است در نقش یک سرباز یاوه گو برگردد همکاری می کنند.

pa0364_comp_v3014.1021 – Ryan Reynolds stars as Deadpool in Twentieth Century Fox’s DEADPOOL 2. Photo Credit: Courtesy Twentieth Century Fox.

 

خواهران Molyneux شرکای قدیمی نویسندگی هستند ، که به خاطر  برنده شدن جایزه امی در “Bob’s Burgers” فاکس شناخته شده اند. این زوج همچنین نامزد سه جایزه WGA شده و در سال 2017 نیز برنده جایزه آنی شده اند. Molyneuxs همچنین به عنوان سازنده ، مجری برنامه های نمایشی و تهیه کننده اجرایی در کمدی انیمیشن “The Great North” فعالیت می کنند.

رینولدز علاوه بر بازی در نقش ابرقهرمان ، وید ویلسون (معروف به ددپول) ، فیلم ها را نیز در کنار سایمون کینبرگ و لورن شولر دونر تولید می کند و گفته می شود که او در انتخاب خواهران مولینوکس برای نوشتن فیلمنامه نقش فعالی داشته است.

این مجموعه دارای رتبه R است که تا حالا باکس افیس را ترکانده و درآمد قابل توجه 1.5 میلیارد دلاری  داشته است – “ددپول” در سال 2016 با 783 میلیون دلار و دنباله آن در سال 2018 بیش از 785 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. کارگردان پروژه قریب الوقوع  اعلام خواهد شد ،  تیم میلر کارگردانی قسمت اول را به عهده گرفت و دیوید لیچ جایگزین “Deadpool 2” شد.

رینولدز گفت: “ما در حال حاضر با تمام تیم در حال کار بر روی ددپول 3 هستیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا