سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ماهارشالا علی می گوید به دلایل مذهبی از فیلمبرداری صحنه های جنسی در فیلم Benjamin Button خودداری می کرد.

ماهرشالا علی برنده اسکار ، 46 ساله ، در آخرین قسمت پادکست  Mind Power Mixtape فاش کرد که  او بازی در نقش تیزیا ودرز در فیلم   Benjamin Button 2008 به کارگردانی دیوید فینچر را با یک شرطی  پذیرفت که هیچ صحنه جنسی با همبازی اش  Taraji P. Henson نداشته باشد..

“بنابراین یک نماینده قدیمیبه من زنگ زد و گفت ،” ماهارشالا ، تو این قسمت را گرفتی. ” علی گفت:  و من گفتم ، “فقط یک چیز وجود دارد … نباید صحنه جنسی یا بوسه وجود داشته باشد ، من نمی توانم آن را انجام دهم. “

Mahershala Ali arrives at the 89th Academy Awards Nominees Luncheon at The Beverly Hilton Hotel on Monday, Feb. 6, 2017, in Beverly Hills, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

گفته می شود که علی ، یک احمدی مسلمان ، گفت که در آن زمان به نماینده خود گفت ، “من رابطه جنسی شبیه سازی شده هم انجام نمی دهم.” اما خوشبختانه  فینچر با  این بازیگر مسلمان  ، موافقت کرد که صحنه ای صمیمی بین علی و هنسون 50 ساله را ضبط کند که شامل رابطه جنسی نباشد.

علی گفت: “من و تاراجی در حالت شروع به بوسه قرار می گیریم و دیگر نشان داده نشد… من سعی کردم فضای احترام به دین خود را حفظ کنم.”

علی پس از بازی در فیلم Benjamin Button ،  برای بازی در “خانه کارتها” مورد توجه قرار گرفت و در مجموعه فیلمهای “The Hunger Games” نقش بوگز را بازی کرد. او همچنین در فصل سوم سریال جنایی موفق HBO’s True Detective بازی کرد.

در سال 2017 ، علی اولین بازیگر مسلمانی بود  که برای بازی در نقش مربی و فروشنده مواد مخدر  در Moonlight اسکار گرفت. وی در ادامه با دریافت دومین اسکار  در  سال ۲۰۱۹ به خاطر بازی در فیلم  Green Book از شر شرلی ، تبدیل به اولین بازیگر سیاه پوستی  شد که برنده دو جایزه اسکار در همین گروه شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا