سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ملانیا ترامپ خاطرات دوران سپری شده در کاخ سفید را مینویسد.

پرزیدنت ترامپ ممکنه تنها کسی در کاخ سفید نباشد که با فروش کتاب بعد از ریاست جمهوری کسب درآمد می کند.

منابعی منحصراً به Page Six می گویند که معمولاً ملانیا ترامپ بطور خصوصی در زمان حضورش به عنوان بانوی اول در جلساتی شرکت کرده است.

یکی از کارمندان داخلی آنها گفت: “ملانیا در جلساتی برای نوشتن خاطراتش در کاخ سفید است.” “و این فرصتی برای کسب درآمد اوست.”

این منبع افزود: “به من گفتند شوهرش او را تشویق می کند” تا کتاب را بنویسد. “او کارش تمام نشده است ، یا به همان آرامی که انتظار داشتید پیش می رود.” علاوه بر آن، “در پی خیانت استفانی وینستون ولکوف ، چه در چاپ و چه در نوارهای مخفی ، داستان ملانیا می تواند ارزش زیادی داشته باشد”

وولکوف روزگاری بهترین دوست و مشاور ملانیا بود که در ماه سپتامبر کتاب “ملانیا و من” را منتشر کرد. ملانیا ماه گذشته در مقاله ای که در وب سایت کاخ سفید منتشر شد ، وولکوف را مورد انتقاد قرار داد و او را “یک فرصت طلب متقلب” خواند که برای شهرت به ملانیا “چسبیده” است. وولکوف همچنین نوارهای شرم آور مکالمات با ملانیا را منتشر کرد. اما ملانیا پاسخ داد که این ضبط ها “خارج از متن” است و این کتاب “شایعاتی است که سعی در تحریف شخصیت من دارد”.

وزارت دادگستری سپس اعلام کرد که از وولکوف به دلیل نقض توافق نامه عدم افشای این کتاب شکایت شده است.

با این حال ترامپ بعد از خروج از دفترش هم می تواند با فروش کتابش میلیاردها دلار درآمد کسب کند. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا