سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیاخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپاسبک زندگی

ربل ویلسون فاش کرد که او بلاخره به وزن ایده الش رسیده است.

 

 ربل ویلسون این بازیگر 40 ساله روز یکشنبه در اینستاگرامش با انتشار عکسی فاش کرد که یک ماه زودتر از وقت موعود به وزن دلخواهش یعنی 75 کیلوگرم (165 پوند) رسیده است.

او نوشت:” وزن مهم نیست،مهم سلامتی است ولی خوب من برای سلامتی نیاز داشتم یک وزن هدف برای خودم تعیین کنم که آن 75 کیلوگرم بود.” 

ویلسون رژیم لاغریش را در ژانویه آغاز کرد و در حال ثبت تحول فیزیکی خودش در شبکه های اجتماعی است. در آخر هفته ، ربل ستاره “Pitch Perfect”  عکس های جدیدی از خودش را منتشر کرد.

ویلسون اظهار داشت: “من می خواهم سه شنبه شب هنگام برگشت به ایالات متحده در لایو اینستاگرام  چیزهایی را با شما به اشتراک بگذارم و از همه برای حمایتشان تشکر کنم.”

در اوایل این ماه ، ویلسون که در حال حاضر با جیکوب بوش ، وارث آنهوسر-بوش رابطه دارد – به People  گفت که قبل از تغییر سبک زندگیش روزانه حدود 3000 کالری مصرف می کرد. 

او گفت: “قبلا من بیشتر روزها 3000 کالری مصرف  ، و چون آنها معمولاً کربوهیدرات بودند ، من  گرسنه میموندم.” ” ، من واقعاً به رژیم غذایی پر پروتئین روی آورده ام ، که چالش برانگیز است زیرا من قبلاً زیاد گوشت نمی خوردم.”

ویلسون گفت در حالی که رژیم غذایی او  شامل  ، ماهی قزل آلا و سینه مرغ است ، او به خودش اجازه می دهد هر چند وقت یکبار چیزهای دیگر هم بخورد. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا