سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کریس کاتان برای ادامه فیلم “A Night at the Roxbury” آماده است.

کریس کاتان علی رغم اینکه سال پیش گفت که هنگام فیلمبرداری فیلم اصلی ، دوستی اش را با ویل فرل بهم زده ، مشتاق ادامه بازی در سریال “Night at the Roxbury” است.

کاتان در خاطرات سال 2019 خود ادعا کرد که مدیر برنامه “SNL” لورن مایکلز او را تحت فشار قرار داده است تا با کارگردان فیلم ایمی هکرلینگ رابطه جنسی برقرار کند ، که در نهایت دوستی او با فرل را تحت تاثیر قرار می دهد. (سخنگوی “SNL” این اتهام را رد کرد).

با این حال ، کاتان ، 50 ساله ، در مصاحبه جدیدش به Page Six گفت که کار با ستاره “Elf” یکی از جالبترین کارها است و او “یکی از آن کسانی است که به همان اندازه در پشت صحنه نیز شوخ طبع است. “

او گفت: “من فکر می کنم انجام این کار یک فیلم سرگرم کننده است، من فکر نمی کنم ساختن آن سخت باشد و درآمدزایی آن برای آن سخت باشد. من آن را دوست دارم فکر می کنم بسیار سرگرم کننده خواهد بود. “

کاتان اضافه کرد که کلاسیک فرقه ای سال 1998 ، با بازی کاتان و فرل به عنوان برادران شیفته کلوپ شبانه ، “سزاوار” ادامه دادن است.

کتان در قرنطینه مشغول کار بر روی پروژه های جدید و همچنین شوهای پر بازدید بوده است ، ” 90 Day Fiancé ” مورد علاقه او بود.

کاتان گفت: “وقتی آن را تماشا می کنید ، می توانید قسم بخورید که توسط دیوید مامت نوشته شده است.” “این خیلی خوب است ، شما نمی توانید باور کنید که چقدر اتفاقاتی که در مقابل چشمان شما اتفاق می افتد خوب است … این خیلی بد است که خوب است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا