سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سلنا گومز ، گابریل یونیون و ستاره های دیگری نامه حمایتی از زنان و دختران تراجنسیتی را امضا می کنند..

31 مارس روز تراجنسیتی و آخرین روز ماه تاریخ زنان است.

به افتخار این مناسبت ، GLAAD نامه سرگشاده ای را با امضای بیش از 465 رهبر فمینیست در امور وکالت ، تجارت ، سرگرمی ، رسانه ها ، سیاست و عدالت اجتماعی منتشر کرد که با زنان و دختران تراجنسیتی همبستگی دارند.

“این نامه که توسط GLAAD و راکل ویلیس سازماندهی شده است ، در پاسخ به سخنان نفرت انگیز و تبعیض آمیز مداوم در برابر افراد ترانس ، به ویژه زنان ترنس است و بیانگر بیان صریح و بلند همبستگی بین زنان سیزندر ، زنان ترانس و متحدان فمینیست است. ” 

این نامه همچنین خواستار دستیابی برابر به آموزش ، اشتغال ، مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، تفریح ​​و اماکن عمومی و همچنین احترام به حق هر شخص برای استقلال بدنی و تعیین سرنوشتش است.

در این یادداشت آمده است: “زمان آن رسیده است که تاریخ طولانی حملات (قانونی ، جسمی ، اجتماعی و کلامی) علیه زنان و دختران ترنس به پایان برسد.” “برای مدت طولانی ، قانون گذاران برای سلب آزادی مدنی از زنان ترانس کار کرده اند – در سال 2021 ، یک بار دیگر ، شاهد موجی از سیاست ها و قوانین متعصبانه  دولت هستیم. بسیاری از این قوانین ، حقوق دختران برای تحصیل در مدارس را هدف قرار می دهند. جنبش زنان پیش از این پزشکان را هدف قرار دادند. ما می دانیم که ممنوعیت های ورزشی ضد ترانس به همان اندازه ضروری هستند و مضر هم هستند . 

در پایان ، همه زنان و افراد غیر باینری تشویق شدند که نامه را مشترکاً امضا کنند. در پایان این نامه آمده است: “همه ما باید در برابر موانع غیرضروری و غیراخلاقی ایجاد شده توسط قانونگذاران و کسانی که به نام تفرقه و نفرت برچسب فمینیستی را بر سر زنان و دختران ترنس قرار داده اند ، مبارزه کنیم.” “فمینیسم ما باید از نظر توجیهی گسترده نباشد تا بتوانیم درها را برای نسلهای آینده باز بگذاریم.”

آلیس وونگ ، آلیسون بری ، آلیسون استونر ، آلیسا میلانو ، آمبر تامبلین ، آمریکا فررا ، امی شومر ، آنا وینتور ، اشلی جاد ، بینی فلدستاین ، بلا حدید ، بری لارسون ، کارا دلوین ، سینتیا اریوو ، دومینیک مورگان ، اوا یونگ گابوریا ، گلوریا استاینم ، هالی بری ، ژانل مونا ، جنی اسلیت ، جولیان مور ، لاورن کاکس ، لنا دانهام ، لنا وایت ، لیلی سینگ ، مگان راپینو ، ملیسا اتریج ، ناتاشا لیون ، رجینا کینگ ، سارا پالسون ، سلنا گومز ، اوزو آدوبا و واندا سایکس از جمله ستاره ها ، ورزشکاران و فعالانی بود که نامه را امضا کردند. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا