سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپامجله سینمایی

کمپانی برادران وارنر در سال 2023 پیش در آمد فیلم ‘Mad Max: Fury Road’ و The Color Purple ’را در سینماها اکران خواهد کرد.

برادران وارنر تاریخ اکران سه فیلم آینده خود را اعلام کرده است: پیش درآمد “Mad Max: Fury Road” از جورج میلر ، با عنوان “Furiosa” ؛ اقتباس موزیکال از “رنگ بنفش”  The Color Purple ؛ و فیلم خانوادگی “Coyote vs. Acme”. هر سه فیلم در سال 2023 در سینماها اکران می شوند.

“Furiosa” با بازی آنیا تیلور-جوی در نقش اصلی ، 23 ژوئن تعیین شده است.  “Coyote vs. Acme” در تاریخ 21 ژوئیه آغاز به کار می کند و “The Color Purple” در حدود تعطیلات اکران می شود در 20 دسامبر. 

در اوایل ماه دسامبر ، برادران وارنر برنامه هایی را برای به نمایش گذاشتن فیلمهای 2021 خود ارائه دادند – از جمله “The Matrix 4” ، “Dune” و “The Suicide Squad” – 

کریس همسورث و Yahya Abdul-Mateen II در “Furiosa” که پیش از حماسه علمی-تخیلی 2015 “Mad Max: Fury Road” اتفاق می افتد ، به تیلور-جوی می پیوندند. میلر ، فیلمساز فیلم “Mad Max” سال 1979 و سه دنباله آن ، به همراه شریک تهیه کننده طولانی مدت خود داگ میچل برای کارگردانی و نویسندگی و تهیه کنندگی “Furiosa” برمی گردد. 

دیو گرین کارگردانی “Coyote vs. Acme” را بر عهده دارد.. کارگردان “نگهبانان کهکشان” جیمز گان در حال نگارش فیلمنامه است که بر اساس مقاله داستانی مجله نیویورکر به همین نام توسط Ian Frazier نوشته شده است.

“رنگ بنفش”  اقتباسی از فیلم موزیکال و برنده تونی و سال 1985 است. Blitz Bazawule ورژن جدید را کارگردانی می کند که توسط اپرا وینفری و استیون اسپیلبرگ تولید خواهد شد. این فیلم که هنوز بازیگرانش انتخاب نشده اند ، داستان سلی را روایت می کند ، یک زن سیاه پوست که در اوایل قرن 20 در جنوب زندگی می کند و ارزش خود را با کمک دو دوستش بدست می آورد. 

اسپیلبرگ اقتباس اصلی فیلم “The Purple Color” را در دهه 80 کارگردانی کرد که در آن دنی گلاور ، ووپی گلدبرگ و وینفری بازی کردند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا