سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لیلی کالینز آنچه را که از مربیانش جولیا رابرتز و ساندرا بولاک یاد گرفته به اشتراک می گذارد.

یادگیری از بهترین ها!

لیلی کالینز درباره حرفه اش در هالیوود و راهنمایی ها و حمایت هایی که از برخی از بزرگترین بازیگران هالیوودی دریافت کرده صحبت می کند.

کالینز اخیراً در کنار اشلی پارک، همبازی اش امیلی در پاریس، برای مصاحبه  با Glamour UK نشست و در مورد رابطه استاد شاگردیش با برندگان اسکار ساندرا بولاک و جولیا رابرتز صحبت کرد.

کالینز با اشاره به نقشش در درام «سمت کور» در سال 2009 که  با بولاک برنده اسکار همبازی بود گفت: « آن اولین فیلم من با ساندرا بولاک بود و او به من کمک کرد تا تجربه های زیادی کسب کنم. ما با هم در تماس بودیم . او روحیه بالا و فوق‌العاده‌ای دارد که واقعاً مرا زیر بال  و پر خودش گرفت.»

کمی بعد،  این بازیگر 32 ساله،  درباره جولیا رابرتز گفت که رابرتز  هم از نظر شخصیت حمایتگر و پرورش دهنده مانند ساندرا بولاک است. .

کالینز در حال حاضر، به عنوان یک بازیگر مشهور و با تجربه که از حرفه اش لذت می برد، در صحنه فیلمبرداری امیلی در پاریس دوستان صمیمی پیدا کرده – از جمله همبازی اش،  اشلی پارک.

کالینز در مورد رابطه اش با پارک می گوید:  “تجربه شگفت انگیزیه که در بزرگسالی با شخصی آشنا می شوید  و به شدت به سمت او جذب شوید، مانند یک دوست قدیمی.  اشلی باعث می‌شود که بدانم در حال حاضر کیستم و  به خودم شک نکنم.”

فصل دوم Emily in Paris اکنون در نتفلیکس در حال پخش هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا