سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر

بنیاد بیانسه 500000 دلار به خانواده هایی که در معرض تخلیه خانه هایشان هستند در بحبوحه پاندمی جهانی اهدا می کند.

بیانسه در تلاش است تا خانه های ساکنین را که احتمالاً در معرض تخلیه یا توقیف اموال در میان همه گیر ویروس کرونا هستند ، نجات دهد.

پس از اعطای کمک هزینه 10،000 دلاری به بیش از 250 مشاغل کوچک  و همچنین  کمکهای مالی به اعضای جامعه برای تهیه  غذا ، آب ، لوازم خانگی ، آزمایش ویروس کرونا و حمایت از سلامت بیانسه و بنیادش BeyGOOD  در حال انجام کمک های مردمی دیگری هستند.

این بنیاد روز سه شنبه اعلام کرد: “فاز دو صندوق  BeyGOOD اکنون به افراد آسیب دیده از بحران مسکن کمک خواهد کرد.” ” قانون he housing moratorium در تاریخ 26 دسامبر پایان می یابد و منجر به سلب مالکیت وام مسکن و اخراج اجاره نشینان می شود. به دلیل همه گیری ، بسیاری از خانواده ها تحت تأثیر قرار می گیرند [که منجر به از دست دادن شغل ، بیماری و رکود کلی اقتصاد شده است.”

این سازمان افزود که: “بیانسه 5000 دلار کمک به افراد و خانواده هایی که با سلب مالکیت یا تخلیه خانه روبرو هستند اعطا می کند. تمام اسناد و مدارک لازم را باید به NAACP ارائه دهید. [روند] درخواست آنلاین آغاز می شود 7 ژانویه 2021 [و] 100 گیرنده انتخاب می شوند کمک های مالی [در اواخر ژانویه پرداخت می شود. دور دوم [توزیع کمک هزینه] در ماه فوریه [دوباره باز می شود].

بیانسه و بنیاد BeyGOOD او مفتخر هستند که به اشتراک بگذارند که تعداد زیادی  مزایا برای کارآفرینانی که ممکن است محدودیت های مالی را در میان همه گیر تجربه کرده باشند در راه است. این بنیاد روز سه شنبه اعلام کرد ” در این تعطیلات خبر خوبی در راه است”. “

در سپتامبر ، بیانسه یک گل زیبا برای Lyric Chanel – که با اپاندیموم آناپلاستیک ، نوعی سرطان مغز مبارزه می کرد ، ارسال کرد و برای او جملات تشویقی و دلگرم کننده نوشت. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا