سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

آنجلینا جولی پس از افشای ترسش از بودن بچه هایش در اطراف برد پیت ، عکس کمیابی از فرزندانش به اشتراک گذاشت

به ندرت پیش می آید که طرفداران بچه های آنجلینا جولی را ببینند ، که این باعث می شود پست اخیر اینستاگرام ستاره Maleficent از همه خاص تر شود. بازیگر برنده اسکار تصمیم گرفت عکسهای شیرین دو فرزندش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد .

جولی مادر شش فرزند روز جمعه 3 سپتامبر با گالری عکس هایی که از کتاب های مورد علاقه خانواده در تابستان تجلیل می کردند ، به رسانه های اجتماعی رفت و البته فرزندانش در این راه نقش اصلی را بازی کردند. در یک عکس ، دختر بزرگ آنجلینا ، زاهارای 16 ساله ، هنگام خواندن رمان تونی موریسون در سال 1970 ، “آبی ترین چشم” ، در حال لبخند زدن دیده می شود.

درعین حال ، عکس دوم ، از شیلو 15 ساله است که  در حال خواندن بانوی تاریک ، رمانی از  جوان آکالا است که در آوریل 2021 منتشر شده است  آنجلینا “پایان #خواندن تابستانی” ،  را زیرنویس کرد. “اینها برخی از موارد مورد علاقه در خانه ما هستند. ”

این عکس کمیاب از بچه های آنجلینا جولی در رسانه های اجتماعی در همان روز که مصاحبه ای با این بازیگر توسط گاردین منتشر شد  پخش شد.  در آن مصاحبه  بازیگر اشاره کرد که در طول ازدواج با برد پیت نگران “امنیت فرزندانش ” است.  وقتی از او پرسیدند که آیا او برای بچه هایش می ترسد ، پاسخ داد: “بله ، برای خانواده من. همه ی خانواده ام.” علاوه بر زهارا و شیلو ، او مادر  مادوکس ، 19 ساله ، پاکس ، 17 ساله و دوقلوهای دوازده ساله ویوین و ناکس  از شوهر سابقش است که در سال 2016 پس از دو سال ازدواج  و 12 سال با هم بودن از هم جدا شدند.

در حالی که آنجلینا گفت  که “به دلیل درگیری حقوقی در جریان  با بازیگر 57 ساله برد پیت   نمی تواند به طور مستقیم در مورد این  وضعیت صحبت کند ، اما او همچنان” با تکان دادن سر  طلاق و ادعاهای سوءاستفاده خانگی که او علیه پیت مطرح کرده است را تایید کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا