سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

الک بالدوین پس از متهم شدن همسرش هیلاریا به جعل لهجه اسپانیایی اش از او دفاع می کند

الک بالدوین در یک ویدئوی طولانی در اینستاگرام ظاهراً از رسانه هایی  که همسرش هیلاریا بالدوین را به جعل لهجه اسپانیایی  اش متهم کردند انتقاد کرد. 

 الک بالدوین گفت : “ما اکنون در جهانی زندگی می کنیم که در پشت ناشناس بودن شبکه های اجتماعی پنهان شده ایم. مردم احساس می کنند هر چیزی می توانند بگویند. آنها می توانند هر چیزی را بگویند. چون در معرض گرفتار شدن نیستند ،هر کاری دوست دارند انجام می دهند چون خطر دستگیر شدن و زندان رفتن وجود ندارد. .. “چون کسی قادر به انجام این کار نیست  بله آنها بدون عکس پروفایل هستند بدون نام و نشان و هویت . 

 این بازیگر 62 ساله افزود: “و شما باید منبع آن را در نظر بگیرید. چیزهایی که اخیراً در مورد افرادی گفته شده است که من عاشق آنها هستم ، عمیقاً به آنها اهمیت می دهم که بسیار مضحک است. “

هیلاریا ، 36 ساله ، اخیراً مورد انتقاد قرار گرفته است پس از ترند شدن ویدیو صحبت کردن او با لهجه اسپانیایی . فیلم های به اشتراک گذاشته شده در این موضوع نشان می دهد که هیلاریا ظاهراً با لهجه اسپانیایی صحبت می کند و در یک ویدیو حتی نحوه گفتن کلمه “خیار” را به انگلیسی فراموش می کند. با این حال ، به نظر نمی رسد در فیلم های قبلیش ، هیلاریا همین لهجه را داشته باشد. او همچنین ادعا کرد که او در ماساچوست بزرگ شده و در دوران تحصیل به نام “هیلاری” نامگذاری شده است.

مادر پنج فرزند  در 27 دسامبر در یک ویدیوی اینستاگرامی خود به این ادعاها پرداخت و گفت که او در یک خانواده دو زبانه بزرگ شده و مدتی را در اسپانیا گذرانده است. وی همچنین گفت که وقتی عصبی یا ناراحت می شود زبانها را با هم مخلوط می کند.

هیلاریا در این ویدیو توضیح داد: “من سعی می کنم به وضوح بیشتری به هر زبان صحبت کنم.” “من فکر می کنم این چیزی است که باید سعی کنم انجام دهم ، اما گاهی اوقات آن را بهم می ریزم و چیزی نیست که دوست دارم در آن  نقش بازی کنم ، بنابراین می خواهم این مسئله خیلی خیلی واضح باشد.”

در تاریخ 27 دسامبر ، ایرلند بالدوین ، دختر 25 ساله الک به همراه همسر سابقش کیم باسینجر ، نیز در استوری اینستاگرام خود از نامادری خود دفاع کرد.

وی گفت: “این بسیار رقت انگیز است که هر کسی می خواهد کارآگاه بازی کند و در زندگی کسی سرک بکشد که از او چیزی نمی دانند ، نمی داند چگونه بزرگ شده است ، نمی داند در واقع توسط چه کسی تربیت شده است. این یک موضوع ناراحت کننده و رقت انگیز است. شایعات درباره چیزی کاملاً احمقانه است. و در مورد شخصی که هیچ کس حتی واقعاً او را نمی شناسد. “

 این دی جی افزود که هیلاریا “واقعاً مهربان است” ، و “فردی دلسوز که همیشه به رابطه من و پدرم احترام گذاشته و من رابطه بسیار خوبی با او دارم.”

ایرلند ادامه داد: “او می تواند انسانی بد و وحشتناک باشد که مردم را با خاک یکسان می کند اما اینطور نیست.” “هیلاریا مادری شگفت انگیز است که از فرزندان خود بسیار مراقبت می کند و از پدر من هم  بسیار مراقبت می کند و این تنها چیزی است که برای من واقعاً مهم است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا