سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

لنس باس می گوید: “ما باید به طور قطع به بریتنی اسپیرز در میان نبرد سختش با ماجرای سرپرستی امور زندگیش گوش دهیم.

لنس باس می خواهد دیدگاه بریتنی اسپیرز در میان نبرد سنگین سرپرستی امور زندگیش  شنیده شود.

باس 41 ساله روز سه شنبه ، 29 دسامبر  گفت: “ما قطعاً باید به او گوش فرا دهیم ، و اگر او می خواهد از این سرپرستی خارج شود و پدرش دیگر او را  کنترل نکند ، پس باید به او گوش فرا دهیم.” مشخصه که او باید در این نبرد پیروز شود. اما چیزی که به هواداران در آنجا گفته ام این است که من نمی دانم. من نمی دانم واقعاً چه اتفاقی می افتد. “”

باس از دهه 1990 با بریتنی 39 ساله دوست بود. بریتنی  قبلاً با هم گروه سابق باس جاستین تیمبرلیک  از سال 2002 تا 2005 رابطه داشت.

در حالیکه باس فشار مرتبط با شهرت را در سنین جوانی درک می کند ، او توضیح داد که چرا تجربه اش از شهرت  با بریتنی متفاوت است. “زن بودن قطعاً متفاوت است. من بهترین دوستانم را در گروه خودم داشتم ، بنابراین برخورد با آنها راحت تر بود.اما کار بریتنی انفرادی بود. ” “همه چیز روی شانه هایش بود ، همه دنیا مخالف او بودند یا او را دوست داشتند و پذیرفتن اینها چیزهای زیادی است.”

باس در سپتامبر فاش کرد که او با جیمی لین 29 ساله خواهر بریتنی  درباره ماجرای سرپرستی  خواهرش صحبت کرده است. “من اخیراً با جیمی لین صحبت کرده ام ، به همین دلیل احساس بسیار خوبی نسبت به این وضعیت دارم. آنها  به اندازه ایکه ما نگرانیم نگران نبودند.

پس از ، از دست دادن سلامت روح و روان بریتنی در سال 2007 ، به دستور دادگاه  او  تحت سرپرستی  قرار گرفت ، که امور مالی و دارایی و همچنین چندین جنبه از زندگی شخصی او کنترل شود. پدر بریتنی ، جیمی اسپیرز ، تا سپتامبر 2019 قیم اصلی او بود. در آن زمان ، او به طور موقت از این نقش کناره گیری کرد و این وظیفه را جودی مونتگومری به عهده گرفت. در همان ماه ، کوین فدرلین ، شوهر سابق بریتنی ، حکمی گرفت که  که مانع از تماس جیمی  با پسران این زوج سابق ، شان پرستون ، 15 ساله و جیدن 14 ساله شد ، زیرا جیمی با نوه بزرگش درگیر شد .

ماه گذشته ، Us Weekly تأیید کرد که بریتنی درخواست کرده پدر 68 ساله اش  از عنوان قیم او برکنار شود. او قبلاً تقاضا کرده بود که شرکت اعتماد Bessemer Trust املاک او را تحت کنترلش درآورد و پدرش نیز آنها را به عنوان یک محافظه کار انتخاب کرد.

خواننده “Womanizer” اخیراً از حمایت طرفدارانش در میان سال سختش قدردانی می کند. او روز دوشنبه ، 28 دسامبر در اینستاگرام نوشت: “همانطور که همه می دانید… 2020 برای همه ما سال چالش برانگیزی بود.” “از طرفداران شگفت انگیز من که اینقدر از من حمایت کرده اند متشکرم !!!! من از شما سپاسگزارم و متشکرم !!!! “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا