سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیون

خروج بازیگر نقش اول سریال خواهران و برادران یک سورپرایز بد بود

سریال «Kardeşlerim»  (خواهران و برادران ) در شب های شنبه همچنان با تماشاگران روی پرده های ATV دیدار می کند. بد نیست در مورد موفقیت سریال «خواهران و برادران» به عنوان محصولی که حتی در فصل چهارم آن توانسته میلیون ها بیننده را به دست آورد، صحبت کنیم.

بازیگران غایب سریال به لطف قدرت داستان باعث کم شدن بیش از حد مخاطب از صفحه نمایش نشدند.حتی بعد از رفتن اونور سید یاران که در ابتدای این فصل نقش دوروک را بازی می کرد، می توان گفت که سریال «خواهران و برادران» دوران بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و رتبه های بالاتر از میانگین داشت.

مشخص شد که فدیک سوین آتاسوی بازیگر نقش شنگول در داستان سریال نیز از پروژه جدا شده است. پیام های مختلفی در پی مرگ شخصیت شنگول به همراه صحنه تصادف رانندگی به اشتراک گذاشته شد. فاش شدن این تصمیم به دلیل مشکلات سلامتی فدیک سوین آتاسوی که به شکلی  از تیم سریال خداحافظی کرد، به سوژه مورد بحث در شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

پروژه سریال «خواهران و برادران» که در خارج از ترکیه توجه زیادی را به خود جلب کرده و با افتخار در بسیاری از کشورها نماینده صنعت سریال های ترکیه ای با نام «Kardeşlerim» است، با قسمت هایی بدون نام اصلی به راه خود ادامه خواهد داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا