سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بیانسه به “دخترانش” هدیه ای عالی برای خداحافظی با 2020 می دهد.

 

دختر عموی بیانسه ، آنجی بیینس ، روز دوشنبه در حساب اینستاگرام عکسی از هدیه بی نقصی را که از سوپراستار دریافت کرده به اشتراک گذاشت.

عکس یک گردنبند  را نشان می دهد که به شکل “2020” است و به انگشت وسط اشاره می کند.

 

انجی نوشت: “beyonce به همه دخترانش این گردنبند شگفت انگیز سفارشی 2020 را هدیه داد.” “‘2020’ این دستی با انگشت میانی است و سال 2020 با هم ترکیب می شود. وقتی آن را باز کردم ، چشمانم پر از اشک شد ، زیرا هم خنده دار است و هم عمیقا احساسی. “

آنجی ادامه داد: “2020 سال پر فراز و نشیبی بوده اما در کل سال بسیار عجیبی بود” “امیدوارم که 2021 برای دنیا خوب باشد.”

در حالی که بسیاری از مردم امیدوارند که سال 2021 بهتر باشد ، بیانسه به بسیاری از هواداران وفادارش در طول این سال سخت و پر از مشکلات ناشی از ویروس کرونا کمک کرد.

در حقیقت ، ET اخیراً  این خواننده را به عنوان یکی از الهام بخش ترین افراد مشهور در سال معرفی کرده است.

او در میان اقدامات 2020 خود ،  اهنگ Black Black King را که تجلیل از فرهنگ و زیبایی سیاهان است ، در میان فشار جهانی برای برابری نژادی و عدالت اجتماعی ، منتشر کرد. پس از اینکه کوبه برایانت ، اسطوره بسکتبال و دخترش جیانا ، در ماه ژانویه به طور غم انگیزی در اثر سقوط یک هلیکوپتر جان خود را از دست دادند ، بیانسه نیز در مراسم یادبود آنها برنامه اجرا کرد. او همچنین نامزد 9  جوایز GRAMMY 2021 علی رغم  انتشار آلبوم استودیویی شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا