سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

نه ، زویی کراویتز بعد از جدایی از کارل گلاسمن با چانینگ تاتوم رابطه برقرار نکرد.

اینترنت پر شده است از  شایعاتی مبنی بر اینکه زوئی کروایتز بعد از طلاق از کارل گلاسمن ، بازیگر با چانینگ تاتوم رابطه برقرار کرده است. 

با این حال ، این یک دروغ  بزرگ است ، زیرا E! نیوز به طور انحصاری متوجه شده که زوئی و چانینگ رابطه ندارند. 

در 23 دسامبر ، بازیگر High Fidelity از همسرش که 18 ماه با هم زن و شوهر بودند طلاق گرفت.  . آنها قبل از ازدواج در خانه پدرش ، لنی کراویتز ، در پاریس در ژوئن 2019 ، سه سال با هم در رابطه بودند. 

یک سال پیش ، زوئی هنگام صحبت با اِل ، بهترین قسمت از زندگی زناشویی را فاش کرد. ستاره  32 ساله The Big Little Lies  گفت: ، “کارل کار خود را دارد و باید روی آن تمرکز کند ، اما ما چند سال است که با هم هستیم و می دانیم کجا هستیم. اگر چیزی وجود دارد ، بهترین قسمت از وجود متاهل می تواند یک مبارزه عجیب داشته باشد . تعهد احساس امنیت می آورد. “

کارل سپس به مناسبت  اولین سالگردشان در اینستاگرام در ماه ژوئن ، نوشت: “من تو را دوست دارم.  تو بهترین دوست من هستی … من را خرد می کنی و قلبم را ذوب می کنی …و من را به چالش می کشید که رشد کنم … من به خاطر آن دوستت دارم. “بازیگر Nocturnal Animals افزود: “من تا روزی که بمیرم هر کاری برای تو می کنم. “

هفته گذشته ، بانوی مجرد در سال جدید  یک سری پست های هنری در اینستاگرام ، با  کپشن “خداحافظ 2020 گذاشت. 

در مورد چانینگ ، تصور می شود این بازیگر – که اخیراً سر خود را تراشیده است – نیز در دسترس باشد. جسی J  پارتنر سابق او در ماه اکتبر خود را مجرد اعلام کرد ، اما ، چه کسی می داند آینده چه خواهد شد!

تصور می شد که جسی و چانینگ آخرین بار در آوریل 2020 ، هنگامی که خواننده “بنگ بنگ” برای او پیام تولد در اینستاگرام نوشت ، با هم هستند. او  گفت: “تولد 40 سالگی این مرد خاص را همین جا تبریک می گویم”. “تو واقعا خاصی. من بسیار سپاسگزارم که تو متولد شده اید و حتی بیشتر از اینکه با هم آشنا شدیم سپاسگزارم.”

قبل از رابطه آنها ، بازیگر 21 Jump Street البته از سال 2009 تا 2018 با جنا دوان ازدواج کرده بود.

این زوج سابق ، دختر 7 ساله ای به نام اورلی تاتوم دارند که در زمان شیوع بیماری همه چیز را با پدر و مادر گذرانده است. در ماه مارس ، این دو نفره پدر و دختر از یک پیاده روی جسورانه در نزدیکی یک صخره لذت بردند. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا