سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

مایکل بی جوردن و لوری هاروی رابطه شان را در اینستاگرام رسمی کردند.

جذابترین مرد 2020 رابطه اش را رسما اعلام کرد. 

مایکل بی جوردن و لوری هاروی در سال 2021 شروع جدیدی دارند چون  هر دو ستاره یکشنبه ، 10 ژانویه رابطه شان را در  اینستاگرام رسما اعلام کردند. 

این بازیگر 33 ساله دو  عکس به اشتراک گذاشت که  آنها مقابل یک چراغ چشمک زن باهم هستند در یکی از عکس ها ، به نظر می رسد که آنها در حال بوسیدن  همدیگر هستند.

چند دقیقه بعد ، لوری پستی را به اشتراک گذاشت که عکس متفاوت تری بود. .این عکس نشان می دهد که جذابترین  مرد 2020 در حال بوسیدن گونه دوست دخترش است و لوری هم لبخند بزرگی بر لبش دارد. 

مایکل در  کپشن چیزی ننوشت  در حالی که مدل و دختر همسر استیو هاروی ، مارجوری ، یک ایموجی قلب گذاشت. 

همینطور  ، ساوانا کریسلی ، ستاره رئالیتی شو ، “عشق” را روی پست لری نوشت و یک ایموجی قلب گذاشت. 

این اولین باری است که مایکل یا لوری به طور علنی در مورد این  رابطه عاشقانه پست می گذارند ، اما مطمئناً آنها اخیراً از وقت گذراندن با هم لذت زیادی بردند. 

 از آنها در حال خروج از هواپیما با هم در سالت لیک سیتی در تاریخ 30 دسامبر عکس گرفته شد ، و هر دو فیلم و عکس هایی را در ماجراهای اسنوبورد خود در Instagram Story به اشتراک گذاشتند ، گرچه هیچ یک از آنها شخص دیگر را در این پست ها قرار ندادند.

این زوج همچنین در آخر هفته شکرگذاری در آتلانتا ، جایی که خانواده لوری در آن زندگی می کنند ، با هم از هواپیما خارج شدند.

مایکل تمایل ندارد که با روابط خود در کانون توجه قرار گیرد ، در حالی که لوری در سال 2019 با خواننده رپ Future بود. شایعه شده بود که او در سال 2018 با شان “دیدی” کمبز و پسرش جاستین کمبز رابطه داشته است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا