سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینمااخبار مشاهیر

ایثن هاک به سریال Moon Knight پیوست.

دنیای سینمایی مارول به تازگی عضو جدیدی پیدا کرده است.Entertainment Weekly متوجه شده است که ایثن هاک در سریال  پیش رو Moon Knight در یک نقش نامشخص بازی کرده است.

اسکار آیزاک قبل از این در حال مذاکره برای بازی در نقش قهرمان سریال ، مارک اسپکتور ، یک مزدور  است که با اختلال هویت تجزیه ای دست و پنجه نرم می کند و بعد از تبدیل شدن به خدای ماه مصر ، ابرقدرت ها را به دست می آورد.

جزئیات مربوط به نقش هاک مشخص نیست ، اما طبق گزارش Hollywood Reporter که برای اولین بار این خبر را منتشر کرد ، ممکن است او نقش شخصیت شرور اصلی سریال را بازی کند. مارول از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

جرمی اسلاتر با کارگردانی محمد دیاب ، جاستین بنسون و آرون مورهد در حال نوشتن این سریال است. Moon Knight یکی از دوازده پروژه جدیدی است که استودیوی مارول برای دیزنی + در دست اجرا دارد و بر قهرمانان جدید و چهره های آشنا از فیلم های بزرگ MCU تمرکز دارد.

WandaVision ، اولین سریال مارول ، جمعه شروع شد ، در حالی که در سال 2021 شاهد اکران        The Falcon و ,The Winter Soldier و  Lokiو   Ms. Marvel   وHawkeye خواهیم بود. 

هاک که چهار بار نامزد اسکار شده است ، اخیراً در مینی سریال Show Good Time که با همکاری او ساخته شد ، بازی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا