سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

کلر کراولی بعد از جدایی از دیو ماس هنوز حلقه به دستش است.

انگشت حلقه کلر کراولی هنوز می درخشد.

از کلر کراولی بازیگر “Bachelorette” در حالی که انگشتر هنوز در دست چپ اش است ، در حالی که در ساکرامنتو ، کالیفرنیا در حال قدم زدن بود ، عکس گرفته شد.

کراولی ، 39 ساله ، به همراه دوستش و یک کودک بود ، که ا. کودک را پشتش سوار کرده بود. به نظر می رسید او بعد از جدایی از دیو ماس ،روحیه خوبی دارد و روی لباسش عکس میکی موس بود.

همانطور که او برای کسی دست تکان داد ، مشخص است که کراولی انگشتی را به دست دارد . احتمالاً این انگشتر Miss Diamond Ring ساخته میشل دماری است که او در تمام مدت حضورش در این برنامه از آن استفاده می کرده است ، که به گفته او “به عنوان یک تعهد نسبت به خودم و تجسم عشق به خودم” است.

او در اینستاگرام گفت: “این قول من به خودم است.” “برای اطمینان از اینکه من همیشه به اندازه کافی عاشق خودم باشم ، مهم نیست که چه اتفاقی میافتد ، من متعهد شدم بدون قید و شرط خودم را دوست داشته باشم ، و این چیزی است که هیچ کس نمی تواند آن از من بگیرد.”

ماس پارسال در فصل 16 سریال “The Bachelorette” با کراولی نامزد شد و سپس تأیید کرد که هفته جدا شدند . 

او گفت: “هیچ کس مقصر جدایی آنها نیست” ، و گفت ، “ایجاد یک رابطه ، به طور کلی ، دشوار است ، به ویژه وقتیکه این کار را در انظار عمومی انجام می دهید ، و رسانه ها همه چیز را دنبال میکنند.”

او ادامه داد: “مردم اخبار دروغ پخش می کنند ، اما واقعیت این است که در این شرایط کسی مقصر نیست” ، و ادامه داد که او و کراولی “فراز و نشیب” هایی را باهم تجربه کرده اند اما “چیزی جز کارایی این رابطه نمی خواستم.”

ادعاهای فریب ماس 32 ساله، او را زیر سوال برد که الئونورا سروگو ، به شدت خبر رابطه عاشقانه او و ماس را انکار کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا