سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

Help! I Wrecked My House : تمدید فصل دو برای سریال های HGTV.

Help! I Wrecked My House برای فصل دوم در HGTV بر می گردد. این سریال که با حضور جزمین راث، متخصص بازسازی منازل است ، با 16 میلیون بیننده برای فصل اول این سریال ، مورد توجه شبکه کابلی قرار گرفت. فصل دوم هشت قسمتی احتمالاً اواخر امسال در کانال کابلی پخش شود.

HGTV در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری در مورد این تمدید اعلام کرد.

” Help! I Wrecked My House با بازی کارشناس بازسازی خانه و مادر جدید جزمین راث ، فصل دوم را در HGTV می گذراند. پبعد از جذب بیش از 16 میلیون بیننده برای اولین بار ، این شبکه سفارش هشت قسمت جدید و یک ساعته از این سریال را داده است که در این قسمت جزمین به نجات پروژه های خانگی انجام شده ایی میرود که افراد توسط خودشان انجام می دهد. در قسمت های جدید ، جزمین با کمک به طراحی های نوآورانه و راه حل های خلاقانه ذخیره سازی ، با رفع خرابی های بازسازی ، به کمک به صاحبان خانه های پریشان میرود. فصل جدید در اواخر سال 2021 اکران می شود.

کتی روتان-دایگل ، معاون برنامه ریزی و توسعه ، HGTV ، گفت: “جزمین می داند که چگونه صاحب خانه ها دچار استرس میشوند وقتی که یک پروژه بهسازی خانه اشتباه انجام می شود.” “تخصص و حضور خوش بینانه او به هر شخص کمک می کند تا یک پیروزی مورد نیاز را بدست آورد و طرفداران دوست دارند ببینند که چگونه اشتباهات بازسازی به شاهکار تبدیل می شوند.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا