سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ریتا اورا برای شکستن قوانین COVID برای جشن تولدش 7 هزار دلار به رستورانی پیشنهاد داد.

ریتا اورا برای برگزاری جشن تولد 30 سالگی اش در دوران قرنطینه لندن در ماه نوامبر بسیار ناامید بود ، او مایل بود هزینه سنگینی برای برگزاری آن بپردازد.

The U.K. Sun گزارش داد ، پلیس ادعا می کند که یکی از نماینده های اورا رستوران Casa Cruz را معرفی کرده و به مدیر آن Scottie Bhattarai پیشنهاد 5000 یا 6829 دلار پوند کرده است تا “یک نوشیدنی ” برای  مهمانی تهیه کند.

گفته می شود که Bhattarai به پلیس گفته است که فقط هفت میهمان باید به آنجا بیایند اما تا ساعت 9 شب. به وقت محلی تقریباً 20 نفر از جمله مدل کارا دلوین و خواهرش Poppy در آنجا حضور پیدا کردند. 

در بیانیه او همچنین اشاره شد که مهمانان ، از جمله اورا ، مشروبات الکلیش را تأمین می کند و برای امنیت اطرافیان نمی خواهد هیچ فیلمی از این جشن گرفته شود، بنابراین او دوربین ها را خاموش کرد.

 Bhattarai از آوردن اسم نماینده ای که باعث برگزاری این جشن شد، خودداری کرد و از آن زمان او را از شغلش برکنار کردند.

صاحب رستوران Casa Cruz ، نیکلاس فالوز ، بعد از اینکه  جشن توسط پلیس متلاشی شد ، به The Sun گفت که او در مورد آن چیزی نمی داند ، چون مکان “متعلق به سهامداران است”.

بعداً ریتا اورا خواننده ترانه “برای تو” به دلیل دور زدن قوانین عذرخواهی کرد و گفت که “بسیار متاسف است” و اعتراف کرد که این یک “خطای جدی و غیرقابل توجیه در قضاوت” است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا