سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیراخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

چطور جاستین تیمبرلیک برای به اضافه کردن 15 پوند وزن برای ایفای نقش در فیلم جدیدش تلاش کرد

 

 جاستین تیمبر لیک ستاره و بازیگر 38 ساله پاپ برای بازی در فیلم جدید Apple TV + به نام پالمر  ، که فیلمبرداری آن  از اواخر سال 2019 آغاز شد، هدفش این بود که 15 پوند عضله بدست بیاره. روز پنجشنبه ، 28 ژانویه ، مربی شخصی او ، بن برونو ، یک ویدیوی اینستاگرامی از تمرینات قدرتی تیمبرلیک را با یک تلفن ثابت منتشر کرد و او را “یک جانور” خواند.

برونو نوشت: “بازگشت به سال گذشته  وقتی که جاستین تیمبر لیک  در حال آموزش بود تا برای نقش خود در پالمر شکل بگیرد ،”او هدفش را برای بدست آوردن 15 پوند برای  ایفای این نقش تعیین کرد . جاستین به طور مداوم در طول سال تمرین می کند ، اما هنگامی که هدف را تعیین می کند ، با تمرکز و تلاش شدید به دنبال آن می رود و هر کاری برایش انجام می دهد. “

برونو ادامه داد: “در اینجا او  eccentric-emphasis با وزن 120 پوند روی میله انجام می دهد ، که کاملاً قدرتی است. هیچ یک از ورزشکاران حرفه ای که من بهشون آموزش می دهم هنوز نتوانسته اند این مسئله را شکست دهند ، و من هم نه ، که در واقع بسیار آزار دهنده است چون فکر می کردم می توانم بهتر از او انجام دهم. واقعاً جالب است که ببینم پسری در موقعیت جاستین این نوع تلاش را انجام می دهد و وزن سنگینی را متحمل می شود زیرا مهم نیست که تو کی هستی  باید برای آن تلاش کنید. او یک جانور است و فکر می کنم  عاشق فیلم شوید. 

در پالمر ، تیمبرلیک نقش یک سابقه دار را بازی می کند که با پسری که مادرش او را رها کرده و با زورگویی بچه های دیگر روبرو می شود ، دوست می شود. این فیلم اولین نقش سینمایی این بازیگر  از زمان حضورش در درام Wonder Wheel وودی آلن در سال 2017 است.

 در پالمر همچنین  ریدر آلن ، جونو تمپل ، جون اسکیب و آلیشا واین رایت بازی می کنند.  فیلم از شبکه اپل + جمعه ، 29 ژانویه پخش می شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا